Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 5*
d. d.
Viso dydžio USB klaviatūra su raides šviečiančiu „vaivorykštės“ stiliaus LED foniniu apšvietimu
Sklandus klavišų paspaudimas patogesniam rašymui
12 praktiškų multimedijos sparčiųjų klavišų internetui ir muzikai
| Santrauka | Gembird KB-UML-02. Klaviatūros formos koeficientas: Viso dydžio (100%). Klaviatūros stilius: Tiesi. Ryšio technologija: Laidinė, Įrenginio sąsaja: USB, Klaviatūros klavišų skaičius: 104. Foninio apšvietimo tipas: LED. Laido ilgis: 1,4 m. Produkto spalva: Juoda |
| Pardavėjo pagrindinis puslapis | https://gembird.nl/item.aspx?id=11766 |
| Vieneto dėžutės aukštis | 0,025 |
| Vieneto dėžutės ilgis | 0,46 |
| Vieneto dėžutės plotis | 0,15 |
| Ryšio technologija | Laidinis |
| Įrenginio sąsaja | USB |
| Karštieji klavišai | Taip |
| Klaviatūros formos faktorius | Viso dydžio (100 %) |
| Klaviatūros kalba | JAV anglų kalba |
| Klaviatūros klavišų skaičius | 104 |
| Multimedijos klavišai | Taip |
| Skaitinė klaviatūra | Taip |
| Žymėjimo įrenginys | Ne |
| „Windows“ klavišai | Taip |
| Reguliuojamas foninis apšvietimas | Taip |
| Foninis apšvietimas | Taip |
| Foninio apšvietimo tipas | LED |
| Klaviatūros stilius | Tiesiai |
| Produkto spalva | Juoda |
| Paviršiaus spalva | Monochromatinis |
| Kabelio ilgis | 1,4 m |
| Maitinimo šaltinio tipas | USB |
| Įtraukta pelė | Ne |
| Klaviatūros matmenys (P x G x A) | 430 x 132 x 23 mm |
| Klaviatūros svoris | 440 g |
| Įtrauktų produktų skaičius | 1 vnt. |
| Pakuotės gylis | 460 mm |
| Pakuotės aukštis | 25 mm |
| Pakuotės svoris | 544 g |
| Pakuotės plotis | 150 mm |
| žinių bazės kalba | ANG |
| Vienetų siuntimo dėžėje | 20 |
| Apskaičiuotas vieneto tūris | 0,002297 kub. m |
| Apskaičiuotas vieneto svoris | 0,54 kg |