- Prekė sandelyje
KLAVIATŪRA GENESIS THOR 230 TKL LITE
KLAVIATŪRA GENESIS THOR 230 TKL LITE



KLAVIATŪRA GENESIS THOR 230 TKL LITE
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 6*
d. d.
| Prekės ženklas | GENESIS, Genesis |
| Modelis | Thor 230 TKL Lite |
| Klaviatūros tipas | Laidinė |
| Ilgis | 36.3 cm, 410 mm. |
| Plotis | 15.5 cm, 162 mm. |
| Aukštis | 3.9 cm, 47 mm. |
| Spalva | Juoda sp |
| Jungties tipas | USB |
| Klaviatūros kalba | Anglų (US) |
| Klavišų tipas | Mechaniniai |
| Foninis apšvietimas | Taip |
| Multimedijos klavišai | Taip |
| Atskiras skaičių blokas | Ne |
| Pelė komplekte | Ne |
| Privaloma garantija | 24 mėn |
| Garantija juridiniams asmenims | 12 mėn |
| Svoris | 0.912 kg. |
| Pagaminimo šalis | CN |