- Prekė sandėlyje
-
−5%
Klaviatūra A4Tech FSTYLER FK11 Pilka A4TKLA46787
Klaviatūra A4Tech FSTYLER FK11 Pilka A4TKLA46787
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Wrist rest | Yes |
| Product colour | Black |
| Adjustable keyboard height | Yes |
| Keyboard style | Straight |
| Backlight | No |
| Power source type | USB |
| Width | 17.2 mm |
| Height | 20 mm |
| Keyboard weight | 380 g |
| Length | 150.4 mm |
| Windows operating systems supported | Windows XP, Windows 8.1, Windows Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 10 |
| Mouse included | No |
| Cable length | 1.5 m |
| Keyboard form factor | Standard |
| Hot keys | Yes |
| Keyboard language | English |
| Pointing device | No |
| Numeric keypad | No |
| Device interface | USB |
| Number of hot keys | 12 |
| Windows keys | Yes |