Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 5*
d. d.
„R-Go Split Break“ klaviatūra yra ergonomiška padalinta klaviatūra su integruota pertraukų programine įranga. Ši klaviatūra skatina reguliariai daryti pertraukas. Tai palaiko kraujotaką, apsaugo nuo įtampos ir padeda išlikti geros formos darbo dienos metu. Klaviatūra susideda iš dviejų atskirų dalių, kurias galite išdėstyti bet kokiu jums patinkančiu būdu. Šis padalinimas apsaugo nuo riešų sulinkimo rašant. Rašant tiesiais riešais sumažėja raumenų įtampa ir išvengiama sausgyslių bei kraujagyslių suspaudimo. Integruotas magnetas leidžia vienu judesiu paversti dvi atskiras klaviatūros dalis kompaktiška klaviatūra. Kompaktiškas dydis užtikrina, kad pelė visada būtų ranka pasiekiama. Lengvas klavišo paspaudimas reiškia, kad rašant jaučiamas minimalus raumenų įtempimas. Klaviatūra yra plokščia, todėl rašant jūsų rankos ir riešai išlieka plokščiai ir atsipalaidavę. LED spalvų signalai klaviatūroje rodo, kaip sveikai dirbate ir kada laikas pertraukai. Rašant, šviesos spalva keičiasi kaip šviesoforo. Žalia reiškia „gerai atliktas darbas“, oranžinė – kad laikas pertraukai, raudona – kad dirbote per ilgai. Per šiuos subtilius spalvų signalus paprastai ir teigiamai gaunate atsiliepimus apie savo pauzių elgseną. Šis produktas veikia su „R-Go Break“ programine įranga, kuri laimėjo „Benelux Office Product Award 2021“ apdovanojimą.
| Santrauka | R-Go Tools ergonominė klaviatūra R-Go Split Break su pertraukimo programine įranga, ergonomiška padalinta klaviatūra, QWERTY (JAV), „Bluetooth“, juoda. Ryšio technologija: Belaidė, Įrenginio sąsaja: „Bluetooth“, Klaviatūros klavišų jungiklis: Žirklinis klavišų jungiklis, Klaviatūros išdėstymas: QWERTY. Laido ilgis: 1,02 m. Rekomenduojamas naudojimas: Biuras. Produkto spalva: Juoda |
| Pardavėjo pagrindinis puslapis | https://shop.r-go-tools.nl/ergonomisch-toetsenbord/r-go-split-break-versie-2-zwart-draadloos-qwerty-us/ |
| Vieneto dėžutės aukštis | 0,03 |
| Vieneto dėžutės ilgis | 0,32 |
| Vieneto dėžutės plotis | 0,165 |
| „Bluetooth“ versija | 5.0 |
| Ryšio technologija | Belaidis |
| Kilmės šalis | Kinija |
| Įrenginio sąsaja | „Bluetooth“ |
| Dažnių juosta | 2,4 GHz |
| Karštieji klavišai | Taip |
| Klaviatūros klavišų jungiklis | Žirklinis rakto jungiklis |
| Klaviatūros kalba | JAV anglų kalba |
| Klaviatūros išdėstymas | QWERTY |
| Skaitinė klaviatūra | Ne |
| Žymėjimo įrenginys | Ne |
| Rekomenduojamas naudojimas | Biuras |
| Padalinta klaviatūra | Taip |
| Foninis apšvietimas | Ne |
| Ergonomiškas dizainas | Taip |
| LED indikatoriai | Taip |
| Medžiaga | Aliuminis, Plastikas |
| Produkto spalva | Juoda |
| Paviršiaus spalva | Monochromatinis |
| Riešo atrama | Ne |
| Kabelio ilgis | 1,02 m |
| Prijunk ir žaisk | Taip |
| Belaidis diapazonas | 10 metrų |
| Baterijos talpa | 500 mAh |
| Baterijos veikimo laikas (maks.) | 140 val. |
| Baterijos įkrovimo laikas | 2 val. |
| Maitinimo šaltinio tipas | USB |
| Įtraukta pelė | Ne |
| Palaikomos „Linux“ operacinės sistemos | Taip |
| Palaikomos „Mac“ operacinės sistemos | Taip |
| Palaikomos „Windows“ operacinės sistemos | Taip |
| Atitikties sertifikatai | EEĮA |
| Tvarumo atitiktis | Taip |
| Klaviatūros matmenys (P x G x A) | 141 x 300 x 12 mm |
| Klaviatūros svoris | 350 g |
| Svoris | 350 g |
| Pakuotės svoris | 550 g |
| Imtuvas pridedamas | Ne |
| Gylis | 300 mm |
| Ūgis | 12 mm |
| Plotis | 141 mm |
| Pagaminta iš perdirbtų medžiagų | Taip |
| Perdirbtos medžiagos, naudojamos gamybai | Perdirbtas plastikas |
| Bendras perdirbtų medžiagų, sunaudotų gamybai, kiekis | 100 % |
| Suderintos sistemos (HS) kodas | 84716060 |
| Produktų skaičius pagrindinėje (išorinėje) dėžutėje | 20 vnt. |
| žinių bazės kalba | ANG |
| Vienetų siuntimo dėžėje | 1 |
| Apskaičiuotas vieneto tūris | 0,001584 kub. |
| Apskaičiuotas vieneto svoris | 0,56 kg |