-
−24%
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 5*
d. d.
„MediaRange Gaming Series“ žaidimų klaviatūros ir 6 mygtukų optinės pelės rinkinys, QWERTY (JK), juodas
Žaibiškai greitas, tvirtas ir patikimas: mūsų klaviatūros ir pelės rinkinys kiekvienam žaidėjui padės jums įveikti sunkiausią kovą. 104 membraninės klaviatūros klavišai leidžia atlikti daugiau nei 10 milijonų klavišų paspaudimų ir turi apsaugą nuo šešėliavimo, o 6 klavišų apsivertimo funkcija perduoda įvestis žaibiškai greitai ir tiksliai. Perjungiamas vaivorykštės dizaino foninis apšvietimas žaidimus paverčia dar smagesniais. Jokia klaviatūra nebūtų pilna be tinkamos pelės! Galingas ir itin tikslus jutiklis, kurio dažnis siekia iki 2400 FPS ir 48 IPS, suteikia reikiamą tikslumą net ir atliekant greičiausius judesius. Su ypač dideliu slinkties ratuku ir papildomais šoniniais mygtukais mūsų pelė yra paruošta bet kokiems nuotykiams. DPI mygtukas leidžia perjungti nuo 800 iki 2400 dpi.
| Santrauka | „MediaRange MRGS102-UK“. Klaviatūros formos koeficientas: Viso dydžio (100 %). Klaviatūros stilius: Tiesi. Ryšio technologija: Laidinė, Įrenginio sąsaja: USB, Klaviatūros išdėstymas: QWERTY, Klaviatūros klavišų skaičius: 104. Foninio apšvietimo tipas: RGB LED. Laido ilgis: 1,5 m. Rekomenduojamas naudojimas: Žaidimams. Produkto spalva: Juoda. Pelė pridėta. |
| Pardavėjo pagrindinis puslapis | https://www.mediarange.de/en/products/product_search/index.pmode/modul,detail,2936/index.pmode?pst=MRGS102 |
| Vieneto dėžutės aukštis | 0,21 |
| Vieneto dėžutės ilgis | 0,525 |
| Vieneto dėžutės plotis | 0,05 |
| Ryšio technologija | Laidinis |
| Įrenginio sąsaja | USB |
| Klaviatūros formos faktorius | Viso dydžio (100 %) |
| Klaviatūros klavišų naudojimo laikas | 10 milijonų simbolių |
| Klaviatūros kalba | JK tarptautinė |
| Klaviatūros išdėstymas | QWERTY |
| Klaviatūros klavišų skaičius | 104 |
| Skaitinė klaviatūra | Taip |
| Žymėjimo įrenginys | Ne |
| Apklausų rodiklis | 500 Hz |
| Rekomenduojamas naudojimas | Žaidimai |
| Perkėlimas | 6 klavišų / N klavišų perjungimas |
| „Windows“ klavišai | Taip |
| Foninis apšvietimas | Taip |
| Foninio apšvietimo spalva | Daugiaspalvis |
| Foninio apšvietimo tipas | RGB šviesos diodas |
| Klaviatūros stilius | Tiesiai |
| Produkto spalva | Juoda |
| Apsaugos funkcijos | Atsparus vandens purslams |
| Kabelio ilgis | 1,5 m |
| Prijunk ir žaisk | Taip |
| USB 2.0 prievadų kiekis | 1 |
| Maitinimo šaltinio tipas | USB |
| USB C tipo įkrovimo prievadas | Ne |
| Pagreitis (maks.) | 10 g |
| Mygtukų patvarumas (milijonai paspaudimų) | 20 |
| Mygtukų kiekis | 6 |
| Mygtukų tipas | Paspausti mygtukai |
| Formos faktorius | Ambidekstrinis |
| Apšvietimo spalva | Daugiafunkcis |
| Pelės kabelio ilgis | 1,8 m |
| Įtraukta pelė | Taip |
| Pelės sekimo greitis | 480 ips |
| Judesio aptikimo technologija | Optinis |
| Judėjimo skiriamoji geba | 2400 DPI |
| Slinkti | Taip |
| Slinkties tipas | Ratas |
| Slinkimo kryptys | Vertikalus |
| Palaikomos „Mac“ operacinės sistemos | Taip |
| Palaikomos „Windows“ operacinės sistemos | Taip |
| Klaviatūros matmenys (P x G x A) | 443 x 189 x 32 mm |
| Klaviatūros svoris | 670 g |
| Pelės matmenys (P x G x A) | 122 x 62 x 40 mm |
| Pelės svoris | 110 g |
| Įtrauktų produktų skaičius | 2 vnt. |
| Pakuotės tipas | Dėžutė |
| Modelis | GS102 |
| žinių bazės kalba | ANG |
| Vienetų siuntimo dėžėje | 1 |
| Apskaičiuotas vieneto tūris | 0,005513 kub. m |
| Apskaičiuotas vieneto svoris | 1,04 kg |