- Prekė sandėlyje
HP 960 ergonomiška belaidė klaviatūra
HP 960 ergonomiška belaidė klaviatūra
Garantija
12 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| General Product Safety Regulation (GPSR) URL | https://support.hp.com/us-en/document/ish_6126692-6126777-16?openCLC=true |
| Wireless range | 10 m |
| HP segment | Home |
| Backlight | No |
| Product colour | Black |
| Service life of battery | 24 month(s) |
| Power source type | Battery |
| Number of batteries (keyboard) | 2 |
| Keyboard battery type | AA |
| Keyboard dimensions (WxDxH) | 398.77 x 233.57 x 39.2 mm |
| Weight | 926 g |
| Keyboard weight | 933 g |
| Windows operating systems supported | Windows 11, Windows 10 |
| Other operating systems supported | ChromeOS |
| Mac operating systems supported | Yes |
| Warranty card | Yes |
| Batteries included | Yes |
| Number of products included | 2 pc(s) |
| Wireless receiver interface | USB Type-A |
| User guide | Yes |
| Receiver included | Yes |
| Mouse included | No |
| Key travel distance | 2 mm |
| Recommended usage | Home |
| Keyboard language | English |
| Device interface | RF Wireless + Bluetooth |
| Keyboard key switch | Membrane |
| Country of origin | China |
| Keyboard form factor | Full-size (100%) |
| Connectivity technology | Wireless |
| Keyboard layout | QWERTY |
| Pointing device | No |
| Keyboard keys operating life | 12 million characters |
| Numeric keypad | Yes |
| UNSPSC-code | 43211706 |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 199642200159 |