- Prekė sandėlyje
HP 460 kelių įrenginių Bluetooth klaviatūra
HP 460 kelių įrenginių Bluetooth klaviatūra
Garantija
12 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| General Product Safety Regulation (GPSR) URL | https://support.hp.com/gb-en/product/details/hp-laserjet-m109-m112-printer-series/model/30190476?sku=7MD66F ; https://h10032.www1.hp.com/ctg/Manual/c07833318.pdf ; https://h10032.www1.hp.com/ctg/Manua |
| Protection features | Spill resistant |
| Product colour | Black |
| Backlight | No |
| Number of batteries (keyboard) | 2 |
| Service life of battery | 24 month(s) |
| Battery technology | Alkaline |
| Power source type | Battery |
| Keyboard battery type | AAA |
| USB Type-C charging port | No |
| Weight | 660 g |
| Other operating systems supported | ChromeOS |
| Mac operating systems supported | Yes |
| Windows operating systems supported | Windows 11, Windows 10 |
| Number of products included | 1 pc(s) |
| Mouse included | No |
| Device interface | Bluetooth |
| Recommended usage | Home |
| Connectivity technology | Wireless |
| Keyboard key switch | Mechanical |
| Numeric keypad | Yes |
| Bluetooth version | 5.3 |
| Pointing device | No |
| Keyboard keys operating life | 10 million characters |
| Country of origin | China |
| Keyboard form factor | Full-size (100%) |
| Width | 376 mm |
| Depth | 153 mm |
| Height | 19 mm |
| Warnings | Keep away from water and other liquids., Follow local regulations for the disposal of electronic equipment., Do not disassemble the keypad - risk of electric shock. |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 192545866927, 199764686756, 199764686763, 199485042732, 192545866903, 192545866910, 199764686770, 199764686787, 199764686800, 199251972720 |