- Prekė sandėlyje
GENESIS Rhod 300 RGB klaviatūra Žaidimams USB QWERTY anglų juoda
GENESIS Rhod 300 RGB klaviatūra Žaidimams USB QWERTY anglų juoda
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Cable length | 1.75 m |
| USB connector type | USB Type-A |
| Anti-ghosting | Yes |
| Product colour | Black |
| Material | Acrylonitrile butadiene styrene (ABS), Metal |
| Backlight type | RGB LED |
| Backlight | Yes |
| Keyboard style | Straight |
| Adjustable keyboard height | Yes |
| Backlight colour | Multicolour |
| Protection features | Spill resistant |
| Power source type | USB |
| Keyboard dimensions (WxDxH) | 466 x 161 x 33 mm |
| Keyboard weight | 605 g |
| Windows operating systems supported | Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 10 |
| Linux operating systems supported | Yes |
| Mobile operating systems supported | Android |
| User guide | Yes |
| Number of products included | 1 pc(s) |
| Mouse included | No |
| Numeric keypad | Yes |
| Pointing device | No |
| Multimedia keys | Yes |
| Device interface | USB |
| Windows keys | Yes |
| Recommended usage | Gaming |
| Keyboard keys operating life | 10 million characters |
| Keyboard key profile | High-profile |
| Keyboard number of keys | 104 |
| Actuation force | 55 g |
| Connectivity technology | Wired |
| Keyboard form factor | Full-size (100%) |
| Keyboard key switch | Membrane |
| Keyboard language | English |
| Physical layout | ANSI |
| Keyboard layout | QWERTY |