- Prekė sandėlyje
Expressive E Osmose 61 - sintezatorius, MPE MIDI valdiklis, MIDI valdiklis
Expressive E Osmose 61 - sintezatorius, MPE MIDI valdiklis, MIDI valdiklis






Expressive E Osmose 61 - sintezatorius, MPE MIDI valdiklis, MIDI valdiklis
Garantija
6 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 2 - 14*
d. d.
| Modulation Wheel | Yes |
| Polyphony | 24-voice |
| Pitch bend wheel | Yes |
| Product colour | Black |
| Product type | Synthesizer, MPE MIDI Controller, MIDI controller |
| Height | 90 mm |
| Width | 1060 mm |
| Weight | 9.5 kg |
| Depth | 310 mm |
| Display type | LCD |
| Built-in display | Yes |
| 6.35 mm (1 4-inch) output | 2 |
| Number of USB Type B ports | 1 |
| Foot pedal input | 2 |
| MIDI output (5-pin) | 1 |
| Headphone outputs 1/4" (6.35 mm) | 1 |
| MIDI (5-pin) input | 1 |
| MIDI-keyboard number of keys | 61 keys |
| Warnings | Be careful when connecting to the power supply., Do not open the housing of the appliance - there are components inside that can cause an electric shock., Avoid direct contact with water or moisture. |