CASIO MU SA-50 - Klaviatūra
CASIO MU SA-50 - Klaviatūra
CASIO MU SA-50 - Klaviatūra
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 4 - 8*
d. d.
| Built-in speaker(s) | Yes |
| Product colour | White, Green |
| RMS output power (max) | 2 x 0,5 W |
| Number of speakers | 2 |
| Metronome | Yes |
| Maximum polyphony (notes) | 32 |
| Power consumption (typical) | 3.2 W |
| Number of batteries supported | 6 |
| Power source type | Mains/Battery |
| Width | 446 mm |
| Depth | 208 mm |
| Weight | 1 kg |
| Height | 51 mm |
| Built-in display | Yes |
| Display type | LCD |
| Sound effects | Reverberation, Yes |
| Headphone outputs 1/8" (3.5 mm) | 1 |
| MIDI-keyboard number of keys | 32 keys |
| Warnings | Keep away from sources of heat., Use as directed without excessive force., Do not allow contact with water. |