- Nauja
- Prekė sandėlyje
Casio CT-S200WE Digital synthesizer 61 White
Casio CT-S200WE Digital synthesizer 61 White




Casio CT-S200WE Digital synthesizer 61 White
Garantija
36 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Built-in speaker(s) | Yes |
| Sound effects | Synthesizer |
| Number of speakers | 2 |
| Product type | Digital synthesizer |
| Keyboard number of keys | 61 |
| Volume control | Rotary |
| RMS rated power | 2 W |
| Product colour | White |
| Sound effects quantity | 400 |
| Maximum polyphony (notes) | 48 |
| Power source type | DC |
| Height | 73 mm |
| Weight | 3.3 kg |
| Depth | 256 mm |
| Width | 930 mm |
| 6.35 mm (1 4-inch) input | 1 |
| DC-in jack | Yes |
| USB ports quantity | 1 |
| 6.35 mm (1 4-inch) output | 1 |