CANYON klaviatūra Cometstrike GK-55 EN/RU Laidinė
CANYON klaviatūra Cometstrike GK-55 EN/RU Laidinė
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 2 - 4*
d. d.
Jei ieškojote profesionalios žaidimų klaviatūros, „Cometstrike GK-55“ yra tai, ko jums reikia. Sukurta atsižvelgiant į tikslumą ir našumą, ši mechaninė klaviatūra turi MX Red linijinius jungiklius, užtikrinančius sklandų naudojimą. Kiekvienas klavišo paspaudimas yra puikiai valdomas dėl 2 mm įjungimo taško ir 60 g įjungimo jėgos.
„GK-55“ yra viso dydžio klaviatūra su 105 klavišais, užtikrinanti lankstumą dėl klavišų sujungimo. Ji pasižymi 50 milijonų klavišų paspaudimų patvarumo įvertinimu. Dvigubo įpurškimo klavišų dangteliai užtikrina amžiną tarnavimo laiką. Taip pat pridėjome apsaugos nuo šešėliavimo funkciją, todėl galite drąsiai spausti tiek klavišų kombinacijų, kiek norite. „Cometstrike“ klaviatūra turi ryškų daugiaspalvį foninį apšvietimą ir 18 dinaminių apšvietimo režimų, kad sukurtų tobulą žaidimo aplinką. Klaviatūroje yra kokybiškų funkcijų, tokių kaip garsumo reguliatorius, „Start“ klavišo užraktas ir neslystančios kojelės stabilumui užtikrinti.
Patirkite pasitenkinimą vos keliais pirštų galiukais su „Canyon Cometstrike“ klaviatūra.
| Rinkodaros modelio pavadinimas | „Cometstrike TKL GK-55“ |
| Komercinis pavadinimas | CANYON klaviatūra Cometstrike GK-55 EN/RU laidinė |
| Įrenginio vieta | Išorinis |
| Ryšio technologija | Laidinis |
| Sąsaja | USB |
| Formos faktorius | Viso dydžio |
| Profilis | Žemas |
| Raktų skaičius | 104 |
| Raktų tipas | Mechaninis |
| Elektroninis gyvavimo ciklas | 50000000 ciklų |
| Įjungimo taškas | 2,4 mm |
| Spaudimo jėga | 60±10 g |
| Foninis apšvietimas | RGB |
| Klaviatūros funkcijos | Foninis apšvietimas Apsaugos nuo šešėlių technologija MX Red linijiniai jungikliai |
| Lokalizavimas | Rusų |
| Išorinė spalva | Juoda |
| Kabelio ilgis | 1,8 m |
| Pridedama dokumentacija | Greito paleidimo vadovas Garantinė kortelė |
| Įtrauktas laidas | USB-C įkrovimo laidas |
| Plotis | 436 mm |
| Ūgis | 26,6 mm |
| Gylis | 126 mm |
| Nominalus svoris | 0,82 kg |
| Garantijos terminas (mėnesiais) | 24 mėnesiai |
| Garantijos patvirtinimo kriterijai | Serijos numeris |
| Pakuotės ilgis (mm) | 460 mm |
| Pakuotės plotis (mm) | 34 mm |
| Pakuotės aukštis (mm) | 156 mm |
| Svoris | 0,99 kg |
| Pakuotės svoris (neto) (kg) | 0,847 kg |
| Vienetų pakuotėje | 1 |
| Pakuotės tipas | Mažmeninė prekyba |
| EAN kodas | 5291485015244 |
| Dėžių kiekis paletėje (oro transportu) (vnt.) | 42 |
| Pakuočių kiekis paletėje (oro transportu) (vnt.) | 420 |
| Padėklo matmenys (oro transportu) | 950 x 1170 x 1365 mm |
| Dėžių kiekis paletėje (jūra) (vnt.) | 66 |
| Pakuočių kiekis paletėje (jūra) (vnt.) | 660 |
| Padėklo matmenys (jūra) | 950 x 1170 x 2045 mm |