Belaidė mechaninė klaviatūra – Mad Catz STRIKE 11.
Belaidė mechaninė klaviatūra – Mad Catz STRIKE 11.








Belaidė mechaninė klaviatūra – Mad Catz STRIKE 11.
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 4 - 8*
d. d.
| Cable length | 1.8 m |
| Bluetooth version | 5.0 |
| Anti-ghosting | Yes |
| Product colour | Red, Black |
| Material | Technopolymer, Aluminium |
| Surface coloration | Monochromatic |
| Keyboard style | Straight |
| Backlight | Yes |
| Backlight colour | Multicolour |
| Backlight type | RGB LED |
| Adjustable backlight | Yes |
| Power source type | USB |
| Weight | 827 g |
| Height | 41 mm |
| Width | 366 mm |
| Depth | 119 mm |
| Windows operating systems supported | Windows 8, Windows 10, Windows 7 |
| Mouse included | No |
| Recommended usage | Gaming |
| Numeric keypad | Yes |
| Keyboard number of keys | 100 |
| Pointing device | No |
| Keyboard keys operating life | 80 million characters |
| Keyboard key switch technology | Mad Catz RED |
| Keyboard key profile | High-profile |
| Windows keys | Yes |
| Keyboard key switch | Mechanical |
| Keyboard form factor | Full-size (100%) |
| Device interface | RF Wireless+Bluetooth+USB Type-A |
| Headset included | No |