-
−2%
Behringer SWING - MIDI valdymo klaviatūra
Behringer SWING - MIDI valdymo klaviatūra
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 4 - 8*
d. d.
| Modulation Wheel | Yes |
| Product colour | Black |
| Octave adjustment | Yes |
| Pitch bend wheel | Yes |
| Product type | Keyboard Controller |
| Power source type | USB |
| Width | 489 mm |
| Weight | 1.5 kg |
| Depth | 149 mm |
| Height | 52 mm |
| Power connector | DC-in jack |
| Footswitch input TS/TRS 1/4" (6.35 mm) | 1 |
| MIDI in | Yes |
| USB ports quantity | 1 |
| MIDI out | Yes |
| CV/Gate output 1/8" (3.5 mm) | 3 |
| Interface | USB |
| Sync Output | 1 |
| Sync input | 1 |
| MIDI-keyboard number of keys | 32 keys |
| Sequencer | Step sequencer |
| Arpeggiator | Yes |