- Prekė sandėlyje
Electrolux Serie 700 EIS82453 Juoda Įmontuota 80 cm zonos indukcinė kaitlentė 4 zona(s)
Electrolux Serie 700 EIS82453 Juoda Įmontuota 80 cm zonos indukcinė kaitlentė 4 zona(s)
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 8 - 13*
d. d.
| Installation compartment width | 75 cm |
| Installation compartment depth | 49 cm |
| Installation compartment height | 4.4 cm |
| Top surface type | Glass |
| Cooking zone 1 diameter | 210 mm |
| Number of electric cooking zones | 4 zone(s) |
| Cooking zone 3 position | Middle front |
| Product colour | Black |
| Cooking zone 3 diameter | 145 mm |
| Cooking zone 2 diameter | 210 mm |
| Cooking zone 1 shape | Round |
| Number of cooking zones | 4 zone(s) |
| Cooking zone 4 position | Right rear |
| Cooking zone 2 shape | Round |
| Cooking zone 2 position | Left rear |
| Cooking zone 4 power source | Electric |
| Hob type | Zone induction hob |
| Control panel colour | Black |
| Cooking zone 2 power source | Electric |
| Cooking zone 4 shape | Round |
| Appliance placement | Built-in |
| Cooking zone 3 power source | Electric |
| Cooking zone 4 diameter | 240 mm |
| Hob width size | 80 cm |
| Cooking zone 3 shape | Round |
| Cooking zone 1 power source | Electric |
| Cooking zone 1 position | Left front |
| Cooking zone 3 power | 1400 W |
| Cooking zone 4 power | 2300 W |
| Cooking zone 4 boost | 3600 W |
| Cooking zone 1 power | 2300 W |
| Recommended fuse rating | 2 x 16 A |
| Connected load (gas) | 0 W |
| Input voltage | 220 - 240 V |
| Cooking zone 3 boost | 2500 W |
| Cooking zone 2 boost | 3200 W |
| Boost flexible cooking zone 1 | 3200 W |
| Connected load (electric) | 7350 W |
| Cooking zone 2 power | 2300 W |
| Depth | 520 mm |
| Weight | 11.6 kg |
| Width | 780 mm |
| Hob²Hood function | Yes |
| Timer | Yes |
| Built-in display | Yes |
| Timer type | Digital |
| Control type | Scrollbar, Touch |
| Auto power off | Yes |
| Child lock | Yes |
| Control position | Front |