- Prekė sandėlyje
Electrolux EIV83443BW kaitlentė Balta Integruota zona indukcinė kaitlentė 4 zona(s)
Electrolux EIV83443BW kaitlentė Balta Integruota zona indukcinė kaitlentė 4 zona(s)
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Cooking zone 1 diameter | 210 mm |
| Number of cooking zones | 4 zone(s) |
| Cooking zone 2 type | Large |
| Cooking zone 2 position | Left front |
| Appliance placement | Built-in |
| Top surface type | Glass-ceramic |
| Cooking zone 3 power | 1400 W |
| Cooking zone 1 power | 2300 W |
| Number of electric cooking zones | 4 zone(s) |
| Cooking zone 2 boost | 3200 W |
| Cooking zone 4 power | 2300 W |
| Product colour | White |
| Cooking zone 4 type | Extra large |
| Cooking zone 2 power source | Electric |
| Cooking zone 2 power | 2300 W |
| Cooking zone 1 power source | Electric |
| Cooking zone 4 position | Right rear |
| Cooking zone 3 power source | Electric |
| Cooking zone 4 diameter | 240 mm |
| Cooking zone 1 boost | 3200 W |
| Cooking zone 4 shape | Round |
| Cooking zone 4 power source | Electric |
| Hob type | Zone induction hob |
| Cooking zone 1 position | Left rear |
| Cooking zone 3 type | Simmer |
| Cooking zone 3 position | Middle front |
| Cooking zone 2 diameter | 210 mm |
| Pan support material | Cast iron |
| Cooking zone 3 diameter | 145 mm |
| Combi zone | Yes |
| Cooking zone 1 type | Large |
| Cooking zone 3 boost | 2500 W |
| Cooking zone 1 shape | Rectangular |
| Cooking zone 3 shape | Round |
| Number of flexible cooking zones | 1 zone(s) |
| Flexible cooking zone | Yes |
| Cooking zone 4 boost | 3600 W |
| Cooking zone 2 shape | Rectangular |
| On/off switch | Yes |
| Connected load (electric) | 7200 W |
| Package width | 868 mm |
| Height under worktop | 4.4 cm |
| Height | 23 mm |
| Package height | 118 mm |
| Weight | 12.8 kg |
| Package depth | 600 mm |
| Installation compartment width | 7.51 m |
| Package weight | 14 kg |
| Cord length | 1.5 m |
| Depth | 520 mm |
| Installation compartment depth | 49.1 cm |
| Width | 780 mm |
| Hob²Hood function | Yes |
| Boost function | Yes |
| Stop & Go function | Yes |
| Bridge function | Yes |
| Auto power off | Yes |
| Easy to clean | Yes |
| Child lock | Yes |
| Control type | Touch |
| Built-in display | Yes |
| Control position | Top front |
| Residual heat indicator | Yes |
| Timer | Yes |