- Prekė sandėlyje
Electrolux EGG6407K Juoda Įmontuota 59 cm Dujų 4 zona(s)
Electrolux EGG6407K Juoda Įmontuota 59 cm Dujų 4 zona(s)
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 5 - 10*
d. d.
| Cooking zone 2 power | 3000 W |
| Number of cooking zones | 4 zone(s) |
| Cooking zone 4 diameter | 54 mm |
| Cooking zone 1 power | 1900 W |
| Cooking zone 1 diameter | 70 mm |
| Cooking zone 3 power | 1900 W |
| Number of gas cooking zones | 4 zone(s) |
| Hob type | Gas |
| Cooking zone 3 diameter | 70 mm |
| Top surface type | Glass |
| Cooking zone 4 power | 1000 W |
| Cooking zone 2 diameter | 100 mm |
| Product colour | Black |
| Cooking zone 2 power source | Gas |
| Pan support material | Cast iron |
| Cooking zone 1 type | Regular |
| Cooking zone 3 type | Regular |
| Cooking zone 3 power source | Gas |
| Wok burner | Yes |
| Cooking zone 4 power source | Gas |
| Wok burner power | 3000 W |
| Cooking zone 4 position | Right front |
| Cooking zone 2 type | Large |
| Appliance placement | Built-in |
| Cooking zone 4 type | Simmer |
| Cooking zone 2 position | Left front |
| Hob width size | 59 cm |
| Wok burner position | Left front |
| Cooking zone 3 position | Right rear |
| Cooking zone 1 position | Left rear |
| Cooking zone 1 power source | Gas |
| Cooking zone 2 shape | Round |
| Cooking zone 4 shape | Round |
| Cooking zone 3 shape | Round |
| Cooking zone 1 shape | Round |
| AC input voltage | 220 - 240 V |
| Connected load (gas) | 7650 W |
| Weight | 12.1 kg |
| Installation compartment height | 51 cm |
| Installation compartment depth | 47 cm |
| Installation compartment width | 55 cm |
| Width | 590 mm |
| Depth | 510 mm |
| Cord length | 1.1 m |
| Electronic ignition | Yes |
| Control position | Top right |
| Control type | Rotary |
| Built-in display | No |
| Easy to clean | Yes |
| Warnings | Avoid water contact with electrical components and wires., Use in accordance with the operating instructions and safety guidelines., Do not leave the appliance switched on unattended. |