- Prekė sandėlyje
Bosch Serie 8 PRB3A6I40 kaitlentė juoda, įmontuojama, 30 cm, dujinė, 2 zona(-os),
Bosch Serie 8 PRB3A6I40 kaitlentė juoda, įmontuojama, 30 cm, dujinė, 2 zona(-os),
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Cooking zone 2 power source | Gas |
| Cooking zone 1 type | Large |
| Number of electric cooking zones | 0 zone(s) |
| Hob type | Gas |
| Pan support material | Cast iron |
| Cooking zone 1 shape | Round |
| Top surface type | Glass-ceramic |
| Knobs colour | Stainless steel |
| Appliance placement | Built-in |
| Number of cooking zones | 2 zone(s) |
| Cooking zone 2 position | Front |
| Number of simultaneously used cooking zones | 2 |
| Cooking zone 1 power | 3000 W |
| Cooking zone 2 type | Medium |
| Cooking zone 2 power | 1750 W |
| Cooking zone 1 position | Rear |
| Hob width size | 30 cm |
| Number of gas cooking zones | 2 zone(s) |
| Cooking zone 1 power source | Gas |
| Cooking zone 2 shape | Round |
| Product colour | Black |
| Control panel colour | Black |
| Housing material | Glass |
| Current | 3 A |
| Power plug type | No plug |
| Connected load (electric) | 1 W |
| Connected load (gas) | 4750 W |
| AC input voltage | 220 - 240 V |
| AC input frequency | 50/60 Hz |
| Cord length | 1 m |
| Installation compartment depth (max) | 50.2 cm |
| Installation compartment width | 27 cm |
| Installation compartment height | 4.5 cm |
| Installation compartment depth (min) | 49 cm |
| Worktop thickness (min) | 3 cm |
| Width | 306 mm |
| Weight | 7.7 kg |
| Depth | 527 mm |
| Height | 49 mm |
| Number of power levels | 9 |
| Residual heat indicator | Yes |
| Easy to clean | Yes |
| Flame failure device | Yes |
| Control position | Front |
| Electronic ignition | Yes |
| Electronic ignition type | Automatic ignition |
| Built-in display | No |
| Control type | Rotary |
| Bosch technologies (cooking) | FlameSelect® |
| Built-in hood | No |