- Prekė sandėlyje
Bosch Serie 4 PVS811B16E kaitlentė Juoda Integruota 80 cm zonos indukcinė kaitlentė 4 zona (-os)
Bosch Serie 4 PVS811B16E kaitlentė Juoda Integruota 80 cm zonos indukcinė kaitlentė 4 zona (-os)
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 5 - 10*
d. d.
| Cooking zone 3 boost | 3100 W |
| Cooking zone 4 boost | 3700 W |
| Cooking zone 2 position | Left rear |
| Frame type | Frameless |
| Number of electric cooking zones | 4 zone(s) |
| Number of cooking zones | 4 zone(s) |
| Wok burner | No |
| Cooking zone 2 type | Medium |
| Frame colour | Black |
| Number of gas cooking zones | 0 zone(s) |
| Hob type | Zone induction hob |
| Cooking zone 4 diameter | 210 mm |
| Cooking zone 1 power | 2200 W |
| Cooking zone 2 diameter | 190 mm |
| Cooking zone 3 type | Medium |
| Cooking zone 4 power source | Electric |
| Cooking zone 1 type | Medium |
| Cooking zone 3 position | Right rear |
| Cooking zone 1 diameter | 210 mm |
| Cooking zone 3 power source | Electric |
| Appliance placement | Built-in |
| Cooking zone 4 position | Right front |
| Cooking zone 3 power | 1800 W |
| Cooking zone 4 power | 2200 W |
| Cooking zone 2 power source | Electric |
| Hob width size | 80 cm |
| Cooking zone 1 power source | Electric |
| Cooking zone 2 power | 2200 W |
| Cooking zone 1 position | Left front |
| Cooking zone 3 diameter | 180 mm |
| Cooking zone 4 type | Medium |
| Cooking zone 1 boost | 3700 W |
| Cooking zone 2 shape | Square |
| Cooking zone 1 shape | Square |
| Cooking zone 4 shape | Round |
| Cooking zone 2 boost | 3700 W |
| Cooking zone 3 shape | Round |
| Product colour | Black |
| Power consumption | 178.3 Wh/kg |
| Energy efficiency class | B |
| Power plug type | No plug |
| AC input voltage | 220 - 240 V |
| On/off switch | Yes |
| Power plug | Yes |
| Power consumption (standby) | 0.17 W |
| Connected load (electric) | 7400 W |
| Height above worktop | 6 mm |
| Installation compartment width | 75 cm |
| Installation compartment depth | 22.3 cm |
| Cord length | 1.1 m |
| Width | 802 mm |
| Height | 223 mm |
| Installation compartment height | 49 cm |
| Depth | 522 mm |
| Quick start | Yes |
| Boost function | Yes |
| Keep warm function | No |
| Residual time indicator | Yes |
| Child lock | Yes |
| Built-in display | Yes |
| Control type | Touch |
| Ready alarm | Yes |
| Control position | Front / Top front |
| Display type | LED |
| Timer duration | 20 min |
| Timer | Yes |
| Anti-odor filter | Yes |
| Maximum extraction power | 500 m³/h |
| Fluid dynamic efficiency class | A |
| Energy efficiency scale | A+++ to D |
| Built-in hood | No |
| Noise level | 69 dB |
| Fluid dynamic efficiency (FDE) | 28.1 |
| Grease filtering efficiency class | B |
| Grease filtering efficiency (GFE) | 94% |
| Annual energy consumption | 61.8 kWh |