- Prekė sandėlyje
„Bosch Serie 4 PGQ7B5K90“ kaitlentė, nerūdijantis plienas, įmontuojama, 75 cm, dujinė, 5 zona(-ys),
„Bosch Serie 4 PGQ7B5K90“ kaitlentė, nerūdijantis plienas, įmontuojama, 75 cm, dujinė, 5 zona(-ys),
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 5 - 10*
d. d.
| Number of electric cooking zones | 0 zone(s) |
| Product colour | Stainless steel |
| Cooking zone 4 power | 1750 W |
| Cooking zone 5 power | 1000 W |
| Cooking zone 4 position | Left rear |
| Top surface type | Stainless steel |
| Cooking zone 1 type | Wok |
| Cooking zone 5 type | Small |
| Hob width size | 75 cm |
| Cooking zone 4 type | Regular |
| Cooking zone 5 power source | Gas |
| Cooking zone 1 position | Central |
| Fish burner | No |
| Cooking zone 2 power | 3000 W |
| Cooking zone 1 power source | Gas |
| Hob type | Gas |
| Pan support material | Cast iron |
| Cooking zone 5 position | Left front |
| Cooking zone 3 power | 1750 W |
| Number of gas cooking zones | 5 zone(s) |
| Cooking zone 1 power | 3300 W |
| Cooking zone 2 power source | Gas |
| Number of cooking zones | 5 zone(s) |
| Cooking zone 3 power source | Gas |
| Cooking zone 3 position | Right front |
| Cooking zone 3 type | Regular |
| Cooking zone 4 power source | Gas |
| Appliance placement | Built-in |
| Cooking zone 2 type | Large |
| Cooking zone 2 position | Right rear |
| Hob cover | No |
| AC input frequency | 50/60 Hz |
| AC input voltage | 220-240 V |
| Connected load (electric) | 0 W |
| Current | 3 A |
| Connected load (gas) | 10800 W |
| Power plug type | No plug |
| Weight | 8.9 kg |
| Depth | 520 mm |
| Height | 54.2 mm |
| Width | 750 mm |
| Installation compartment depth (max) | 49.2 cm |
| Installation compartment height | 4.5 cm |
| Cord length | 1 m |
| Installation compartment depth | 48 cm |
| Installation compartment width | 56 cm |
| Installation compartment depth (min) | 48 cm |
| Accidental start up protection | No |
| Built-in display | No |
| Control type | Rotary |
| Control position | Front |
| Residual heat indicator | No |
| Timer | No |
| Electronic ignition | Yes |
| Electronic ignition type | One hand ignition |
| Flame failure device | Yes |
| Warranty period | 2 year(s) |
| Built-in hood | No |