Bosch Serie 4 SMS4HMI07E indaplovė Laisvai pastatoma 14 vietų komplektai D
Bosch Serie 4 SMS4HMI07E indaplovė Laisvai pastatoma 14 vietų komplektai D
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Įleidimo žarnos ilgis | 1,65 m |
| Stalo įrankių skyriaus tipas | Stalčius |
| Integruotas ekranas | Taip |
| Laido ilgis | 1,75 m |
| Reguliuojamas viršutinio krepšelio aukštis | Taip |
| Įmontuotas vandens minkštiklis | Taip |
| Vonios medžiaga | Nerūdijantis plienas |
| Valdymo skydelio spalva | Sidabras |
| Produkto dydis | Pilnas dydis (60 cm) |
| Durų spalva | Nerūdijantis plienas |
| Valdymo tipas | Palieskite |
| Išleidimo žarnos ilgis | 1,9 m |
| Paruošta individualiems poreikiams | Ne |
| Stalo įrankių krepšelio tipas | „Bosch VarioDrawer“ |
| Viršutinio krepšelio aukščio reguliavimas | 3 |
| Prietaiso išdėstymas | Laisvai stovintis |
| Kintamosios srovės įvesties dažnis | 50–60 Hz |
| Kintamosios srovės įėjimo įtampa | 220–240 V |
| Dabartinis | 10 A |
| Energijos suvartojimas per ciklą | 0,849 kWh |
| Prijungta apkrova | 2400 W |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė | D |
| Energijos vartojimo efektyvumo skalė | Nuo A iki G |
| Vandens suvartojimas per ciklą | 9 litrai |
| Energijos suvartojimas per 100 ciklų | 85 kWh |
| Svoris | 50,6 kg |
| Gylis | 600 mm |
| Ūgis | 845 mm |
| Plotis | 600 mm |
| Aukštis po stalviršiu | 3 cm |
| Gylis su atidarytomis durelėmis | 115,5 cm |
| Indų plovimo programos | Mėgstamiausias, Greitas 65°C, Intensyvus 70°C, Eko 50°C, Tyli 50°C, Automatinis 45–65 °C, Išankstinis skalavimas |
| AquaStop funkcija | Taip |
| Pusė apkrovos | Taip |
| Indų komplektų skaičius | 14 vietų komplektų |
| Apsauga nuo perpildymo | Taip |
| Skalbimo programų skaičius | 6 |
| Triukšmo lygis | 42 dB |
| Temperatūra (maks.) | 70 °C |
| Džiovinimo sistema | Šilumokaitis |
| Ciklo laikas | 270 min. |
| Savaime išsivalantis | Taip |
| Maksimali karšto vandens tiekimo temperatūra | 60 °C |
| Ypač sausas | Taip |
| Atidėtas paleidimas (maks.) | 24 val. |
| Atidėto paleidimo laikmatis | Taip |
| Triukšmo emisijos klasė | B. |
| Skalavimo priemonės indikatorius | Taip |
| Likusio laiko indikacija | Taip |
| Valdoma per „Wi-Fi“ | Taip |
| Reguliuojamos kojelės | Taip |
| Vaikų užraktas | Taip |
| Druskos indikatorius | Taip |
| Dozavimo asistentas | Taip |
| Savaime išsivalantis filtras | Taip |
| Kojelių reguliavimas | 2 cm |
| Palaikomos programos | Namų jungtis |
| Įspėjimai | Nenaudokite netinkamų valymo priemonių, kurios gali pažeisti indaplovės vidų. Prietaisas turi būti prijungtas prie įžeminto lizdo., Būkite atsargūs perkeldami įrenginį, kad nepradurtumėte laidų. |