Skalbyklė AEG L8FBE48SCI
Skalbyklė AEG L8FBE48SCI



Skalbyklė AEG L8FBE48SCI
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 2 - 4*
d. d.
| Gamintojas | LAIKAS |
| Montavimo tipas | Įmontuotas |
| Skalbimo mašinos tipas | Priekinis pakrovimas |
| Skalbimo talpa | 8 kg |
| Maksimalus gręžimo apsukų skaičius | 1400 aps./min. |
| Energijos suvartojimas 100 ciklų | 47 kWh |
| Vandens suvartojimas 1 ciklui | 44 litrai |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė | A |
| Garso lygio klasė | A |
| Triukšmo lygis | 68 dB |
| Ciklo trukmė | 200 min. |
| Gręžimo efektyvumo klasė | B. |
| Automatinė audinių pasvėrimo technologija | Taip |
| Automatinė dozavimo technologija | Taip |
| Išmani skalbimo technologija | Ideali skalbimo priemonių išankstinio maišymo technologija |
| Garų technologija | Garų programa |
| Stalčius kapsulėms | Nėra |
| Variklio tipas | Inverteris |
| Būgno apšvietimas | Taip |
| „Wi-Fi“ | Taip |
| Apsauga nuo vandens išsiliejimo | Taip |
| Apsauga nuo putojimo | Taip |
| Laiko trumpinimo funkcija | Taip |
| Vilnos skalbimo sertifikatas | Taip |
| Karšto vandens prijungimo galimybė | Taip |
| Užraktas nuo vaikų | Taip |
| Standartizuotas aukštis | 85 cm |
| Standartizuotas plotis | 60 cm |
| Aukštis | 81,9 cm |
| Plotis | 59,6 cm |
| Gylis | 54 cm |
| Maksimalus gylis | 55,3 cm |
| Spalva | Balta |