ELECTROLUX EWN7F447WIP įmontuojama skalbimo mašina
ELECTROLUX EWN7F447WIP įmontuojama skalbimo mašina
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 7 - 11*
d. d.
| Energy efficiency index (EU 2017/1369) | 59.7 |
| Built-in display | Yes |
| Custom panel-ready | Yes |
| Water fill | Cold |
| Appliance placement | Built-in |
| Door hinge | Left |
| Product colour | White |
| International Protection (IP) code | IPX4 |
| Loading type | Front-load |
| Control type | Rotary, Touch |
| Display type | LED |
| Viewing window | Yes |
| Cord length | 1.62 m |
| AC input frequency | 50 Hz |
| Connected load | 2100 W |
| Energy efficiency scale | A to G |
| Energy efficiency class | B |
| Water consumption per cycle | 44 L |
| Power consumption (standby) | 0.5 W |
| Current | 10 A |
| Power consumption (off) | 0.5 W |
| AC input voltage | 230 V |
| Energy consumption per 100 cycles | 52 kWh |
| Width | 596 mm |
| Depth | 540 mm |
| Height | 819 mm |
| Rated capacity | 7 kg |
| AquaStop function | Yes |
| Spin-drying class | B |
| Residual moisture | 53.9% |
| Cycle time (quick washing program) | 14 min |
| Foam control system | Yes |
| Delayed start timer | Yes |
| Cycle time (max) | 195 min |
| Adjustable temperature | Yes |
| Noise level (spin) | 69 dB |
| Adjustable spin speed | Yes |
| Maximum spin speed | 1400 RPM |
| Noise emission class | A |
| Washing programs | Steam, Delicate/silk, Wool, Spin/drain, Eco, Cotton, Hygiene/anti-allergy, Synthetics, Jeans/denim, Quick 14min, Sport, Rinse |
| Minimum water flow pressure | 500 kPa |
| Maximum water flow pressure | 1000 kPa |
| Adjustable feet | Yes |
| LED program stage indicator | Yes |
| Remaining time indication | Yes |
| On/off button | Yes |
| Child lock | Yes |
| Liquid detergent container | Yes |
| Warnings | The washing machine must be installed in accordance with the installation instructions to prevent the risk of flooding., Do not exceed the maximum load of the washing machine., Do not touch the washing machine with wet hands to avoid the risk of electric shock. |