- Prekė sandelyje
INDAPLOVĖ ĮMONTUOJAMA EEG69405L ELECTROLUX
INDAPLOVĖ ĮMONTUOJAMA EEG69405L ELECTROLUX
Garantija
12 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 6*
d. d.
| Prekės ženklas | ELECTROLUX, Electrolux |
| Modelis | EEG69405L |
| Plotis | 59.6 cm, 635 mm. |
| Gylis | 55 cm |
| Aukštis | 81.8 cm, 870 mm. |
| Svoris | 38.03 kg, 38.155 kg. |
| Spalva | Juoda sp |
| Energinio efektyvumo klasė | C |
| Vandens sąnaudos ciklui | 11 l |
| Indų komplektų skaičius | 15 |
| Indaplovės tipas | Įmontuojama |
| Plovimo efektyvumo klasė | A |
| Džiovinimo efektyvumo klasė | A |
| Triukšmo lygis | 44 dB. Programos "eco" trukmė- 240 min |
| Programų skaičius | 8 |
| Plovimo programos | Intensyvus plovimas, Išankstinis skalavimas, Auto-programa, Eco programa, Stikliniams indams, 160 minučių programa, 90 minučių programa, 60 minučių, 30 minučių, Machine Care, Antibakterinė programa |
| Indikatoriai | Vandens švarumo indikatorius, Skalavimo skysčio indikatorius, Druskos indikatorius, Ciklo pabaigos indikatorius |
| Valdymas | Sensorinis, Elektroninis |
| Apsauga nuo vandens išsiliejimo | Taip |
| Vaikų saugos funkcija | Ne |
| Ekranas | Taip |
| Įrankių stalčius | Taip |
| Automatinis atsidarymas | Taip |
| Privaloma garantija | 24 mėn |
| Programos pradžios atidėjimas | Taip |
| Papildoma informacija | Su "QuickSelect" valdymu be vargo pasirinksite Jums tinkantį laiką, visą kitą darbą atliks prietaisas. Automatiškai baigiantis programos ciklui prasiveriančios durelės tris kart geriau išdžiovins Jūsų indus. "SatelliteClean" dvigubas besisukantis purkštuvas, kuris nuolat keičia purškimo kampą, kruopščiai išplauna netgi didelius daiktus. Specialūs taurių laikikliai apsaugos Jūsų brangias taures. Programą galima atidėti iki 24 valandų. Indaplovė turi indikatorių šviečiantį į grindis kuris parodys ar indaplovė dar dirba, ar jau baigė darbą. Dėka "PerfectFit" slankiojančių lankstų indaplovę sumontuosite labai lengvai. Galima jungti ir prie karšto vandens (ne daugiau kaip 60°C) |
| Reguliuojamas kojelių aukštis | Taip |
| Ilgis | 680 mm. |
| Pagaminimo šalis | IT |