- Prekė sandėlyje
Electrolux EES848200L indaplovė Pilnai įmontuojama 14 stalčių
Electrolux EES848200L indaplovė Pilnai įmontuojama 14 stalčių
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Product size | Full size (60 cm) |
| Door colour | White |
| Inlet hose length | 1.5 m |
| Appliance placement | Fully built-in |
| Built-in display | Yes |
| Cord length | 1.5 m |
| Upper basket adjustable height | Yes |
| Outlet hose length | 1.5 m |
| Water consumption per cycle | 10.5 L |
| Energy efficiency class | E |
| AC input frequency | 50 Hz |
| Power consumption (off) | 0.5 W |
| Energy efficiency scale | A to G |
| Energy efficiency class (old) | A++ |
| Installation compartment depth | 55 cm |
| Installation compartment height (max) | 88 cm |
| Installation compartment height (min) | 82 cm |
| Weight | 35.4 kg |
| Installation compartment width | 60 cm |
| Width | 596 mm |
| Height | 818 mm |
| Depth | 550 mm |
| Dishwashing programs | Eco 50 ºC, 90min, Rinse, Quick |
| Delay start (max) | 24 h |
| Delayed start timer | Yes |
| Inverter technology | Yes |
| Number of place settings | 14 place settings |
| Number of washing programs | 8 |
| Drying system | AirDry |
| Noise level | 46 dB |
| Cycle time | 240 min |
| Number of temperature settings | 4 |
| Salt indicator | Yes |
| Feet adjustment | 8 cm |
| Adjustable feet | Yes |
| Annual energy consumption | 266 kWh |
| Washing class | A |
| Drying class | A |
| Annual water consumption | 2940 L |
| Warnings | Ensure that the appliance is regularly serviced and kept clean., Do not allow children to operate or be in close proximity to an operating dishwasher without adult supervision., Handle electrical cables with care to avoid the risk of electric shock. |