- Prekė sandėlyje
-
−1%
Integruojama indaplovė BOSCH SMV4HVX07E
Integruojama indaplovė BOSCH SMV4HVX07E
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Appliance placement | Fully built-in |
| Water fill | Cold, Hot |
| Built-in display | Yes |
| Energy efficiency scale | A to G |
| Water consumption per cycle | 9 L |
| Energy consumption per 100 cycles | 85 kWh |
| AC input voltage | 220-240 V |
| Current | 10 A |
| Energy efficiency class | D |
| AC input frequency | 50 Hz |
| Height | 815 mm |
| Depth | 550 mm |
| Width | 598 mm |
| Weight | 33.6 kg |
| Noise emission class | C |
| Overflow protection | No |
| Temperature (max) | 65 °C |
| Noise level | 46 dB |
| Number of place settings | 14 place settings |
| Automatic door opening | No |
| Smartphone remote control | Yes |
| Apps supported | Home Connect |
| Child lock | No |
| Warnings | Handle electrical cables with care to avoid the risk of electric shock., Ensure that the appliance is regularly serviced and kept clean., Do not allow children to operate or be in close proximity to an operating dishwasher without adult supervision. |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 2068957 |