Gorenje GV563E11 indaplovė Pilnai įmontuojama 10 indų rinkinių E
Gorenje GV563E11 indaplovė Pilnai įmontuojama 10 indų rinkinių E
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 4 - 8*
d. d.
| Built-in display | No |
| Control panel colour | Black |
| Product size | Slimline (45 cm) |
| Interior material | Stainless steel |
| Control type | Buttons |
| Appliance placement | Fully built-in |
| Number of baskets | 3 basket(s) |
| Energy efficiency class | E |
| AC input voltage | 230 V |
| Energy consumption per 100 cycles | 70 kWh |
| Energy efficiency scale | A to G |
| Water consumption per cycle | 9 L |
| Energy consumption per cycle | 0.705 kWh |
| Depth | 550 mm |
| Width | 448 mm |
| Installation compartment width | 45 cm |
| Weight | 31 kg |
| Installation compartment depth | 58 cm |
| Height | 815 mm |
| Installation compartment height | 82 cm |
| AquaStop function | Yes |
| Dishwashing programs | Daily, 60min, Delicate for glass, Eco, Intensive |
| Number of place settings | 10 place settings |
| Noise level | 47 dB |
| Washing temperature | 65/60/55/50/45 °C |
| Drying efficiency | A |
| 3-in-1 function | Yes |
| Washing efficiency | A |
| Additional functions | Speedwash, ExtraDry, ExtraHygiene |
| Noise emission class | C |
| Cycle time | 235 min |
| LED floor indicator light | Yes |
| Start delay | Y |
| Self-cleaning filter | Yes |
| Warnings | Ensure that the appliance is regularly serviced and kept clean., Handle electrical cables with care to avoid the risk of electric shock., Do not allow children to operate or be in close proximity to an operating dishwasher without adult supervision. |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 337982 |