Gorenje GV520E10S indaplovė Pilnai įmontuojama, 11 vietų komplektų, E
Gorenje GV520E10S indaplovė Pilnai įmontuojama, 11 vietų komplektų, E
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 4 - 8*
d. d.
| Built-in display | No |
| Control type | Buttons |
| Product size | Slimline (45 cm) |
| Door colour | White |
| Tub material | Stainless steel |
| Number of baskets | 3 basket(s) |
| Appliance placement | Fully built-in |
| AC input voltage | 230 V |
| Connected load | 1760 W |
| Energy efficiency class | E |
| Energy consumption per 100 cycles | 81 kWh |
| Energy efficiency scale | A to G |
| Energy consumption per cycle | 0.74 kWh |
| Water consumption per cycle | 9.5 L |
| Weight | 38 kg |
| Installation compartment height | 82 cm |
| Height | 815 mm |
| Installation compartment depth | 56 cm |
| Installation compartment width | 45 cm |
| Width | 448 mm |
| Depth | 550 mm |
| Number of temperature settings | 3 |
| Dishwashing programs | Eco, Intensive, Soak, 3-in-1, Daily |
| Temperature (max) | 60 °C |
| AquaStop function | Yes |
| Noise level | 47 dB |
| Number of place settings | 11 place settings |
| Noise emission class | C |
| Maximum hot water supply temperature | 60 °C |
| Automatic programs | Yes |
| Number of spray zones | 3 |
| Cycle time | 250 min |
| Self-cleaning filter | Yes |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 338000 |