- Prekė sandėlyje
-
−3%
„Electrolux Serie 700 EEG88700W“ Pilnai įmontuojama, 14 vietų, A
„Electrolux Serie 700 EEG88700W“ Pilnai įmontuojama, 14 vietų, A
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Cord length | 1.6 m |
| Inlet hose length | 1.8 m |
| Product size | Slimline (45 cm) |
| Door colour | Not applicable |
| Outlet hose length | 1.8 m |
| Custom panel-ready | Yes |
| Appliance placement | Fully built-in |
| Built-in display | Yes |
| Energy efficiency class | A |
| Current | 10 A |
| Energy efficiency scale | A to G |
| Water consumption per cycle | 10.9 L |
| AC input frequency | 50 - 60 Hz |
| AC input voltage | 200 - 240 V |
| Power consumption (typical) | 1550-2200 W |
| Depth | 560 mm |
| Height | 820 mm |
| Width | 600 mm |
| Weight | 37.3 kg |
| Dishwashing programs | Machine Care, Eco, Rinse and hold, 90min, 160min, Quick 30 min, 60min, AUTO Sense |
| Number of temperature settings | 3 |
| Number of place settings | 14 place settings |
| Drying system | AirDry |
| Delay start (max) | 24 h |
| Delayed start timer | Yes |
| Number of washing programs | 8 |
| Cycle time | 240 min |
| Noise emission class | B |
| Noise level | 42 dB |
| Adjustable feet | Yes |
| Remaining time indication | Yes |
| Warnings | Handle electrical cables with care to avoid the risk of electric shock., Ensure that the appliance is regularly serviced and kept clean., Do not allow children to operate or be in close proximity to an operating dishwasher without adult supervision. |