Electrolux EEA727200L indaplovė Pilnai įmontuojama 13 stalčių
Electrolux EEA727200L indaplovė Pilnai įmontuojama 13 stalčių
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Cord length | 1.5 m |
| Cutlery compartment type | Basket |
| Control type | Touch |
| Appliance placement | Fully built-in |
| Upper basket adjustable height | Yes |
| Outlet hose length | 1.5 m |
| Door colour | Not applicable |
| Built-in display | Yes |
| Inlet hose length | 1.5 m |
| Baskets adjustable placement | Upper, Lower |
| Control panel colour | White |
| Product size | Full size (60 cm) |
| Current | 10 A |
| Water consumption per cycle | 9.9 L |
| AC input voltage | 220 - 240 V |
| Energy consumption per 100 cycles | 94 kWh |
| Energy efficiency class | E |
| Energy consumption per cycle | 0.921 kWh |
| Energy efficiency scale | A to G |
| Height | 818 mm |
| Weight | 33.2 kg |
| Installation compartment height (max) | 88 cm |
| Depth | 550 mm |
| Installation compartment width | 60 cm |
| Installation compartment depth | 55 cm |
| Width | 596 mm |
| Installation compartment height (min) | 82 cm |
| Number of washing programs | 6 |
| Delay start (max) | 3 h |
| Delayed start timer | Yes |
| Dishwashing programs | 90min 60°C, 30min 60°C, Auto, Quick, Eco, Rinse |
| Drying system | AirDry |
| Cycle time | 240 min |
| Noise level | 46 dB |
| Number of temperature settings | 2 |
| Number of place settings | 13 place settings |
| Auto power off | Yes |
| Noise emission class | C |
| Salt indicator | Yes |
| Child lock | Yes |
| Rinse aid indicator | Yes |
| Warnings | Ensure that the appliance is regularly serviced and kept clean., Do not allow children to operate or be in close proximity to an operating dishwasher without adult supervision., Handle electrical cables with care to avoid the risk of electric shock. |