- Prekė sandėlyje
Bosch SMI4HAS07E indaplovė Pilnai įmontuojama, 13 vietų, C
Bosch SMI4HAS07E indaplovė Pilnai įmontuojama, 13 vietų, C
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 7 - 12*
d. d.
| Upper basket adjustable height levels | 3 |
| Built-in display | Yes |
| Tub material | Stainless steel |
| Cord length | 1.75 m |
| Cutlery compartment type | Basket |
| Control panel colour | Stainless steel |
| Baskets adjustable placement | Upper |
| Product size | Full size (60 cm) |
| Inlet hose length | 1.65 m |
| Door colour | Not applicable |
| Appliance placement | Fully built-in |
| Outlet hose length | 1.9 m |
| Custom panel-ready | Yes |
| Upper basket adjustable height | Yes |
| Control type | Buttons |
| Energy consumption per 100 cycles | 74 kWh |
| Connected load | 2400 W |
| Energy efficiency class | C |
| Water consumption per cycle | 9 L |
| Current | 10 A |
| AC input voltage | 220 - 240 V |
| Energy efficiency scale | A to G |
| AC input frequency | 50/60 Hz |
| Installation compartment height (min) | 81.5 cm |
| Weight | 33.6 kg |
| Installation compartment width | 60 cm |
| Width | 598 mm |
| Installation compartment height (max) | 87.5 cm |
| Height | 815 mm |
| Installation compartment depth | 55 cm |
| Depth with door open | 115 cm |
| Depth | 573 mm |
| Delay start (min) | 1 h |
| Noise emission class | B |
| Repairability index | 9.3 |
| Extra dry | Yes |
| Temperature (max) | 70 °C |
| Dishwashing programs | Auto 45-65°C, Eco 50°C, Pre-rinse, Intensive 70°C, Favorite, Quick 65°C, Silent 50°C |
| Number of place settings | 13 place settings |
| Noise level | 42 dB |
| Delayed start timer | Yes |
| Glass protection | Yes |
| Delay start (max) | 24 h |
| Number of washing programs | 6 |
| AquaSensor function | Yes |
| Cycle time | 295 min |
| AquaStop function | Yes |
| Half-load | Yes |
| Drying system | Heat exchanger |
| Apps functions | Remote diagnostics |
| Apps supported | Bosch Home Connect |
| Floor indicator light | Yes |
| Adjustable feet | Yes |
| Dosage assistant | Yes |
| Feet adjustment | 6 cm |
| Child lock | Yes |
| Self-cleaning filter | Yes |
| Wi-Fi controlled | Yes |
| Warnings | Do not allow children to operate or be in close proximity to an operating dishwasher without adult supervision., Ensure that the appliance is regularly serviced and kept clean., Handle electrical cables with care to avoid the risk of electric shock. |
| Bosch technologies (dish washing) | SpeedPerfect Plus, EcoSilence Drive, Silence On Demand, Rackmatic®, Silence programme, Hygiene+ |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 2204192 |