- Prekė sandėlyje
Bosch Serie 4 SPV4EMX25E indaplovė Pilnai įmontuojama 10 stalčių C
Bosch Serie 4 SPV4EMX25E indaplovė Pilnai įmontuojama 10 stalčių C
Garantija
6 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 2 - 14*
d. d.
| Tub material | Stainless steel |
| Inlet hose length | 1.65 m |
| Door colour | Not applicable |
| Product size | Slimline (45 cm) |
| Upper basket adjustable height levels | 3 |
| Upper basket adjustable height | Yes |
| Cutlery compartment type | Drawer |
| Cord length | 1.75 m |
| Built-in water softener | Yes |
| Control type | Buttons |
| Cutlery basket type | Bosch VarioDrawer |
| Outlet hose length | 2.05 m |
| Custom panel-ready | Yes |
| Appliance placement | Fully built-in |
| Control panel colour | Stainless steel |
| Built-in display | Yes |
| Energy consumption per cycle | 0.593 kWh |
| Water consumption per cycle | 8.9 L |
| Energy consumption per 100 cycles | 59 kWh |
| Energy efficiency class | C |
| Current | 10 A |
| Energy efficiency scale | A to G |
| AC input frequency | 50/60 Hz |
| Power consumption (off) | 0.5 W |
| AC input voltage | 220 - 240 V |
| Installation compartment height (max) | 87.5 cm |
| Installation compartment height (min) | 81.5 cm |
| Installation compartment depth | 55 cm |
| Installation compartment width | 45 cm |
| Depth | 550 mm |
| Height | 815 mm |
| Depth with door open | 115 cm |
| Width | 448 mm |
| Weight | 30.6 kg |
| Temperature (max) | 70 °C |
| Number of washing programs | 6 |
| Noise emission class | B |
| Dishwashing programs | Auto 45-65°C, Favorite, Intensive 70°C, Eco 50°C, Quick 65°C |
| Delay start (max) | 24 h |
| Delayed start timer | Yes |
| Number of place settings | 10 place settings |
| AquaStop function | Yes |
| Half-load | No |
| Overflow protection | Yes |
| Drying system | Heat exchanger |
| Cycle time | 195 min |
| Maximum hot water supply temperature | 60 °C |
| Self-cleaning | Yes |
| Noise level | 44 dB |
| Salt indicator | Yes |
| Rinse aid indicator | Yes |
| Automatic door opening | Yes |
| Remaining time indication | Yes |
| Wi-Fi controlled | Yes |
| Apps supported | Home Connect |
| Adjustable feet | Yes |
| Self-cleaning filter | Yes |
| Floor indicator light | Yes |
| Dosage assistant | Yes |
| Feet adjustment | 6 cm |
| Warnings | Do not allow children to operate or be in close proximity to an operating dishwasher without adult supervision., Handle electrical cables with care to avoid the risk of electric shock., Ensure that the appliance is regularly serviced and kept clean. |