ADATA SSD DISKAS SD620 2TB užtikrina greitą 520 MB/s skaitymo ir 460 MB/s rašymo greitį, jungiasi per USB 3.2 Gen 2 sąsają.
ADATA SSD DISKAS SD620 2TB užtikrina greitą 520 MB/s skaitymo ir 460 MB/s rašymo greitį, jungiasi per USB 3.2 Gen 2 sąsają.
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 8 - 9*
d. d.
ADATA SD620 2TB yra aukštos klasės SSD diskas, sukurtas greitam duomenų perdavimui ir saugojimui. Jo skaitymo greitis siekia iki 520 MB/s, o rašymo greitis - iki 460 MB/s, užtikrinant efektyvų darbą.
Savybės | |
|---|---|
| Skaitymo greitis | 520 MB/s |
| Rašymo greitis | 460 MB/s |
| SSD talpa | 2 TB |
| Sąsaja | USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) |
| Produkto spalva | Juoda |
| Komponentas | PC/Nešiojamam kompiuteriui |
Veikimo sąlygos | |
| Darbo temperatūra (T-T) | 5 - 50 °C |
Svoris ir matmenys | |
| Svoris | 54.9 g |
| Aukštis | 15.2 mm |
| Gylis | 80 mm |
| Plotis | 80 mm |
Sistemos reikalavimai | |
| Palaikomos mobiliosios operacinės sistemos | Android 8.0 |
| Palaikomos Windows operacinės sistemos | Windows 11, Windows 10, Windows 8.1, Windows 8 |
| Palaikomos Mac operacinės sistemos | Mac OS 10.6 ar naujesnė |
| Palaikomos Linux operacinės sistemos | Linux 2.6 ar naujesnė versija |
Pakuotės duomenys | |
| Pakuotės tipas | Pakabinama dėžutė |