- Nauja
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 8 - 9*
d. d.
Solid state diskas su didelio greičio perdavimu, patvariu aliuminio korpusu ir pažangiomis apsaugos funkcijomis.
Techniniai duomenys | |
|---|---|
| Garantinis laikotarpis | 5 metai |
| Darbo tvarumo atitiktis | Taip |
| Tvarumo sertifikatai | CE, EAC, UKCA |
Savybės | |
| Korpuso medžiaga | Aliuminis |
| Apsaugos funkcijos | Atsparus vandeniui, atsparus dulkėms |
| Produkto spalva | Juoda |
| Mac operacinės sistemos palaikymas | Taip |
| Mobiliosios operacinės sistemos palaikymas | Android |
| Windows operacinės sistemos palaikymas | Windows 11, Windows 10 |
| Integruotas ekranas | Ne |
| Tarptautinis apsaugos (IP) kodas | IP68 |
| Linux operacinės sistemos palaikymas | Taip |
Galia | |
| Darbo įtampa | 5 V |
| Galingumo suvartojimas | 900 mA |
Veikimo sąlygos | |
| Darbo temperatūra (T-T) | 5 - 50 °C |
Svoris ir matmenys | |
| Gylis | 72.7 mm |
| Svoris | 41.7 g |
| Aukštis | 12.2 mm |
| Plotis | 44 mm |
Pakuotės duomenys | |
| Greito starto vadovas | Taip |
| Pakuotės tipas | Dėžutė |
| Įtraukti kabeliai | USB Type-C į USB Type-C |
Prievadai ir sąsajos | |
| USB versija | USB 3.2 Gen 2x2 |
| USB jungtis | USB Type-C |
Solid state diskas | |
| Rašymo greitis | 2000 MB/s |
| SSD talpa | 500 GB |
| Skaitimo greitis | 2000 MB/s |
| Sąsaja | USB 3.2 Gen 2x2 |