- Prekė sandėlyje
Garantija
36 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 5*
d. d.
Pakelkite savo žaidimų patirtį į aukštesnį lygį su WD_BLACK žaidimų standžiaisiais diskais, kurių talpa siekia iki 10 TB. Atsisveikinkite su atminties apribojimais ir mėgaukitės sklandžiomis žaidimų sesijomis. Su WD_BLACK galite lengvai atsisiųsti naujausius AAA žaidimus ir be jokių kompromisų tvarkyti savo didelę klasikinių ir mėgstamiausių žaidimų biblioteką. Išplėskite savo žaidimų akiratį, saugokite daugiau duomenų ir pasinerkite į nesibaigiančius nuotykius su WD_BLACK žaidimų standžiaisiais diskais.
Žaidimų našumas ir talpa
„WD_BLACK“ yra specialiai sukurtas siekiant pagerinti jūsų kompiuterinių žaidimų patirtį. Didesnės talpos modeliuose galima įsigyti įspūdingą 256 MB DRAM talpyklą, „WD_BLACK“ standusis diskas yra optimizuotas našumui, kad galėtumėte daugiau laiko praleisti žaisdami ir mažiau kraudami duomenis. Sujunkite „WD_BLACK“ standųjį diską su „WD_BLACK“ SSD disku, kad gautumėte dviejų diskų konfigūraciją, kuri maksimaliai padidins jūsų žaidimų patirtį ir leis jums išsaugoti daugiau mėgstamų žaidimų. „WD_BLACK“ standusis diskas pasižymi dideliu standžiojo disko greičiu, didele talpa ir pirmaujančia rinkoje 5 metų ribota garantija – įkvepiančiu žaidimų saugojimo sprendimu.
Skatinkite savo žaidimą
„WD_BLACK HDD“ yra puikus sprendimas jūsų žaidimų įrangai, nes siūlo didelę talpyklą ir talpą mėgstamiausiems žaidimams ir jų atsisiunčiamam turiniui (DLC) saugoti. Kartu su SSD disku šis galingas diskas užtikrina išskirtinį sistemos našumą ir talpą.
Daugiau saugokite, daugiau žaiskite
„WD_BLACK“ žaidimų kietieji diskai, kurių talpa siekia iki 10 TB, leidžia atsisiųsti naujausius AAA žaidimus ir kartu paruošti žaisti nuolat augantį klasikinių ir mėgstamiausių žaidimų katalogą. Neaukokite savo žaidimų kolekcijos. Saugokite daugiau ir žaiskite daugiau su „WD_BLACK“.
Padidintas patikimumas
„WD_BLACK“ žaidimų kietajame diske įdiegta „StableTrac™“ technologija (2 TB ir didesniuose modeliuose). Ji pritvirtina variklio veleną kietojo disko viduje, kad padidėtų patikimumas ir sumažėtų smūgiai dėl sistemos sukeltos vibracijos, kurią sukelia kiti komponentai, pvz., papildoma žaidimų įranga. „WD_BLACK“ disko viduje esančių plokštelių stabilizavimas užtikrina tikslesnį sekimą konkrečiame sektoriuje skaitymo ir rašymo operacijų metu, optimizuojant našumą ir patikimumą.
Įspūdingas našumas
„WD_BLACK“ diskas užtikrina didelį skaitymo ir žaidimų perkėlimo greitį, turėdamas įspūdingą iki 256 MB DRAM talpyklos dydį mūsų didelės talpos modeliuose. „Western Digital“ dinaminės talpyklos technologija realiuoju laiku pagerina talpyklos algoritmus, kad paskirstytų ir optimizuotų talpyklą tarp skaitymo ir rašymo. Sumažinkite laiko įkėlimui ir daugiau laiko praleiskite laimėdami.
Mūšyje patikrintas dvigubas procesorius
Kalbant apie apdorojimo galią, didesnis kiekis yra geriau norint paleisti šiandienos didesnius žaidimus. „WD_BLACK“ žaidimų kietajame diske yra dviejų branduolių procesorius, kuris siūlo dvigubai didesnę apdorojimo galią nei vieno branduolio procesorius, kad maksimaliai padidintų disko našumą ir leistų greičiau pradėti žaisti.
Pramonėje pirmaujanti 5 metų ribota garantija
Palyginti su standartiniais kietaisiais diskais, mūsų WD_BLACK žaidimų kietieji diskai ilgesnį laiką išlaiko griežtesnius ir agresyvesnius vidinius bandymus, todėl WD_BLACK diskui suteikiama pirmaujanti pramonėje 5 metų ribota garantija.
| Santrauka | „Western Digital WD_BLACK WD4006FZBX“. Kietojo disko talpa: 4 TB, Kietojo disko greitis: 7200 RPM, Saugojimo disko buferio dydis: 256 MB, Kietojo disko dydis: 3,5", Sąsaja: Serial ATA III |
| Pardavėjo pagrindinis puslapis | https://www.westerndigital.com/products/internal-drives/wd-black-desktop-sata-hdd?sku=WD4006FZBX |
| Vieneto dėžutės aukštis | 0,025 |
| Vieneto dėžutės ilgis | 0,15 |
| Vieneto dėžutės plotis | 0,105 |
| Komponentas skirtas | Kompiuteris |
| Vidutinis kietojo disko perdavimo greitis | 267 MB/s |
| Kietojo disko talpa | 4000 GB |
| Kietojo disko dydis | 3,5 colio |
| Kietojo disko greitis | 7200 aps./min. |
| Sąsaja | Serijinis ATA III |
| Saugojimo disko buferio dydis | 256 MB |
| Tipas | Kietasis diskas (HDD) |
| Darbinė temperatūra (TT) | 5–60 °C |
| Laikymo temperatūra (TT) | -40–70 °C |
| Gylis | 26,1 mm |
| Ūgis | 101,6 mm |
| Svoris | 720 g |
| Plotis | 147 mm |
| Kiekis pakuotėje | 1 vnt. |
| Sertifikavimas | BSMI, ICES-003/NMB-003, CE, FCC, KC, Magrebas, RCM, UKCA, VCCI, CB schema, TUV, UL |
| Kietojo disko šeimos pavadinimas | Juoda |
| Vienetų siuntimo dėžėje | 1 |
| Apskaičiuotas vieneto tūris | 0,000375/0,0003938 kub. |
| Apskaičiuotas vieneto svoris | 0,725 kg |