Garantija
36 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 5*
d. d.
ĮKVEPIANTIS NAŠUMAS. REIKALINGAS TALPA.
„WD Black“ kietieji diskai skirti stacionarių kompiuterių ir našių kompiuterių vartotojams, kuriems reikalingas našumas, ir siūlomos įvairios atnaujinimo parinktys.
Kūrybingiems žmonėms ir entuziastams
„WD Black“ diskai užtikrina įkvepiantį našumą saugant didelius multimedijos failus, tokius kaip nuotraukos, vaizdo įrašai ir programos.
Žaidėjams
Sukurtas našumui ir puikiai tinka žaidimams. „WD Black“ diskai siūlo didelę talpą jūsų augančiai žaidimų bibliotekai saugoti.
Ilgesnė garantija
Kiekvienam WD Black diskui suteikiama pirmaujanti pramonėje 5 metų ribota garantija.
NAŠUMAS ENERGINGIEMS VARTOTOJAMS
Kūrybingiems žmonėms, entuziastams ir žaidėjams skirti „WD Black“ kietieji diskai yra skirti galingiems vartotojams, kuriems reikalingas našumas atliekant galingus skaičiavimus.
Pagrindinės saugyklos talpa
Šis saugyklos dydis, kurio talpa siekia iki 1 TB, skirtas paprastiems vartotojams, kurie neplanuoja plėsti savo skaitmeninės bibliotekos ar skaitmeninio archyvo. Gaukite pagrindinę saugyklą nuotraukoms, vaizdo įrašams, žaidimams, muzikai, failams ir kt.
Vidutinio saugojimo talpa
Šis saugyklos dydis, nuo 2 iki 4 TB, geriausiai tinka vartotojams, kurie savo išmaniaisiais telefonais daro daug nuotraukų ir vaizdo įrašų ir nori užtikrintai kurti atsargines duomenų kopijas. Gaukite patikimumą ir talpą, atitinkančią jūsų dabartinius ir artimiausios ateities poreikius.
Entuziastų ir vartotojų, dirbančių su produktais, pajėgumai
Šis saugyklos dydis, kurio talpa yra 5 TB ir daugiau, geriausiai tinka visiems, svarstantiems apie savo sistemos ateitį. Nesvarbu, ar esate žaidėjas, profesionaliai fotografuojate, ar turite vis daugiau failų ir projektų, gaukite didžiausią talpą ir ilgą 5 metų ribotą garantiją.
Didžiausia talpa žaidėjams
Augant žaidimų dydžiui, didėja ir talpos poreikis. „WD Black“ kietieji diskai užtikrina geriausią našumą ir patikimumą žaidimams, taip pat ilgesnę 5 metų ribotą garantiją, atitinkančią kitus jūsų našaus kompiuterio komponentus.
LENGVAS ATSARGINIŲ KOPIJOS KŪRIMAS IR ATNAUJINIMAS
„Acronis True Image WD Edition“ programinė įranga, kurią galima nemokamai atsisiųsti, gali klonuoti diskus ir sukurti operacinės sistemos, programų, nustatymų bei visų duomenų atsargines kopijas.
| Santrauka | „Western Digital Black“. Kietojo disko talpa: 1 TB, Kietojo disko greitis: 7200 RPM, Saugojimo disko buferio dydis: 64 MB, Kietojo disko dydis: 3,5", Sąsaja: Serial ATA III |
| Pardavėjo pagrindinis puslapis | https://www.wdc.com/en-um/products/internal-storage/wd-black-desktop.html |
| Vieneto dėžutės aukštis | 0,15 |
| Vieneto dėžutės ilgis | 0,025 |
| Vieneto dėžutės plotis | 0,105 |
| Komponentas skirtas | Kompiuteris |
| Kietojo disko talpa | 1000 GB |
| HDD sąsajos perdavimo greitis | 6 Gb/s |
| Kietojo disko dydis | 3,5 colio |
| Kietojo disko greitis | 7200 aps./min. |
| Nuolatinis kietojo disko perdavimo greitis | 150 MiB/s |
| Sąsaja | Serijinis ATA III |
| Paleidimo / sustabdymo ciklai | 300000 |
| Saugojimo disko buferio dydis | 64 MB |
| Tipas | Kietasis diskas (HDD) |
| Darbinė įtampa | 5 / 12 V |
| Energijos suvartojimas (budėjimo režimu) | 6,1 W |
| Energijos suvartojimas (skaitymas) | 6,8 W |
| Energijos suvartojimas (budėjimo režimu) | 0,8 W |
| Energijos suvartojimas (rašymas) | 6,8 W |
| Neoperacinis šokas | 350 g |
| Veikimo šokas | 30 g |
| Darbinė temperatūra (TT) | 0–60 °C |
| Laikymo temperatūra (TT) | -40–70 °C |
| Į komplektą įeina atminties įrenginio adapteris | Ne |
| Gylis | 147 mm |
| Ūgis | 26,1 mm |
| Svoris | 450 g |
| Plotis | 101,6 mm |
| Kiekis pakuotėje | 1 vnt. |
| Suderintos sistemos (HS) kodas | 84717050 |
| Atitikties sertifikatai | RoHS |
| Kietojo disko šeimos pavadinimas | Juoda |
| Vienetų siuntimo dėžėje | 20 |
| Apskaičiuotas vieneto tūris | 0,001403 kub. m |
| Apskaičiuotas vieneto svoris | 0,5 kg |