- Prekė sandėlyje
-
−2%
Garantija
36 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 5*
d. d.
Permąstykite savo duomenų saugyklą – „Toshiba Enterprise“ standieji diskai
„MG09“ serija pasižymi trečios kartos „Toshiba“ 9 diskų helio sluoksniu sandarinta konstrukcija, leidžiančia įprastinio magnetinio įrašymo (CMR) tankį padidinti iki 2 TB viename diske, o bendra talpa siekia iki 18 TB. Pramonės standarto 3,5 colio formos koeficientas užtikrina 7200 aps./min. našumą ir lengvai integruojasi į debesijos masto saugojimo infrastruktūrą, verslui svarbius serverius ir saugyklas bei failų ir objektų saugojimo sprendimus.
Didžiulė 18 TB CMR talpa užtikrinama naudojant „Toshiba“ novatorišką srauto valdymo mikrobangų pagalbinio magnetinio įrašymo (FC-MAMR) technologiją. Šie patobulinimai padeda MG09 serijai pasiekti optimalią saugojimo talpą ir programų suderinamumą, užtikrinant neprilygstamą duomenų patikimumą. MG09 serijos modeliai, kuriuos galima įsigyti su SATA 6.0 Gbit/s arba 12.0 Gbit/s SAS sąsaja, lengvai integruojami į standartines 3,5 colio diskų skyrius, kad sumažintų debesijos masto saugojimo infrastruktūros, failų ir objektų saugojimo sistemų bei verslui svarbių serverių ir saugojimo sistemų užimamą vietą ir eksploatavimo naštą.
| Santrauka | „Toshiba MG09“. Kietojo disko talpa: 12 TB, Kietojo disko greitis: 7200 RPM, Kietojo disko dydis: 3,5", Sąsaja: Serial ATA III |
| Pardavėjo pagrindinis puslapis | https://storage.toshiba.com/enterprise-hdd/cloud-scale-capacity/mg09-series |
| Vieneto dėžutės aukštis | 0,04 |
| Vieneto dėžutės ilgis | 0,18 |
| Vieneto dėžutės plotis | 0,14 |
| Veikimas visą parą | Taip |
| Išplėstinis formatas (AF) | Taip |
| Komponentas skirtas | NAS |
| Kietojo disko talpa | 12000 GB |
| HDD sąsajos perdavimo greitis | 6 Gb/s |
| Kietojo disko dydis | 3,5 colio |
| Kietojo disko greitis | 7200 aps./min. |
| Nuolatinis kietojo disko perdavimo greitis | 268 MiB/s |
| Karštasis keitimas | Ne |
| Sąsaja | Serijinis ATA III |
| Vidutinis laikas iki gedimo (MTTF) | 2500000 val. |
| Triukšmo lygis (tuščiosios eigos režimu) | 20 dB |
| Paleidimo / sustabdymo ciklai | 600000 |
| Tipas | Kietasis diskas (HDD) |
| Netaisomas bitų klaidų dažnis (UBER) | < 1 per 10^10 nuskaitytų bitų |
| Darbo krūvio riba | 550 TB/metus |
| Darbinė įtampa | 5 / 12 V |
| Energijos suvartojimas (budėjimo režimu) | 3,3 W |
| Energijos suvartojimas (tipinis) | 7,43 W |
| Neveikiantis aukštis | -305 - 12192 m |
| Neoperacinis šokas | 250 g |
| Neveikianti vibracija | 3G |
| Eksploatavimo aukštis | -305–3048 m |
| Darbinė santykinė drėgmė (HH) | 5–90 % |
| Veikimo šokas | 70 gramų |
| Darbinė temperatūra (TT) | 5–55 °C |
| Darbinė vibracija | 0,75 G |
| Sandėliavimo santykinė drėgmė (HH) | 5–95 % |
| Laikymo temperatūra (TT) | -40–70 °C |
| Kiekis pakuotėje | 1 vnt. |
| Modelis | MG09ACA12TE |
| Modelio pavadinimas | MG09 |
| Vienetų siuntimo dėžėje | 20 |
| Apskaičiuotas vieneto tūris | 0,001899 kub. m |
| Produkto grynasis svoris | 0,67 kg |
| Apskaičiuotas vieneto svoris | 0,675 kg |