Garantija
36 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 5*
d. d.
Patikimi diskai namų ir mažų biurų sistemoms
„Synology Plus“ serijos SATA standieji diskai sukurti taip, kad atitiktų „Synology“ mažų ir vidutinių įmonių saugojimo sistemų, veikiančių visą parą, patikimumo, ištvermės ir našumo reikalavimus. Griežti patvirtinimo bandymai ir NAS klasės patikimumas užtikrina nuoseklų našumą esant dideliam veikimo laikui ir daugelio vartotojų aplinkai.
| Santrauka | Synology HAT3310-16T. Kietojo disko talpa: 16 TB, Kietojo disko greitis: 7200 RPM, Kietojo disko dydis: 3,5", Sąsaja: Serial ATA |
| Pardavėjo pagrindinis puslapis | https://global.synologydownload.com/ |
| Vieneto dėžutės aukštis | 0,026 |
| Vieneto dėžutės ilgis | 0,146 |
| Vieneto dėžutės plotis | 0,102 |
| Veikimas visą parą | Taip |
| Komponentas skirtas | NAS |
| Kietojo disko talpa | 16000 GB |
| HDD sąsajos perdavimo greitis | 6 Gb/s |
| Kietojo disko dydis | 3,5 colio |
| Kietojo disko greitis | 7200 aps./min. |
| Nuolatinis kietojo disko perdavimo greitis | 281 MiB/s |
| Sąsaja | Serijinis ATA |
| Vidutinis laikas tarp gedimų (MTBF) | 1000000 val. |
| Triukšmo lygis (tuščiosios eigos režimu) | 20 dB |
| Tipas | Kietasis diskas (HDD) |
| Darbo krūvio riba | 180 TB/metus |
| Darbinė įtampa | 5 / 12 V |
| Energijos suvartojimas (budėjimo režimu) | 5,61 W |
| Energijos suvartojimas (skaitymas) | 8,41 W |
| Energijos suvartojimas (rašymas) | 8,41 W |
| Neveikiantis aukštis | -304,8–12192 m |
| Eksploatavimo aukštis | -304,8–3048 m |
| Darbinė santykinė drėgmė (HH) | 5–90 % |
| Darbinė temperatūra (TT) | 5–65 °C |
| Sandėliavimo santykinė drėgmė (HH) | 5–95 % |
| Laikymo temperatūra (TT) | -40–70 °C |
| Gylis | 147 mm |
| Ūgis | 26,11 mm |
| Svoris | 720 g |
| Plotis | 101,85 mm |
| Sertifikavimas | CE, RCM, BSMI, KC, UKCA, UL, TUV, ICES, RoHS |
| Garantinis laikotarpis | 3 metai |
| Modelio pavadinimas | HAT3310-16T |
| Vienetų siuntimo dėžėje | 20 |
| Apskaičiuotas vieneto tūris | 0,001772 kub. m |
| Produkto grynasis svoris | 0,68 kg |
| Apskaičiuotas vieneto svoris | 0,75 kg |