- Prekė sandėlyje
Garantija
36 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 5*
d. d.
| Santrauka | Synology ?HAT3300-6T NAS 6TB SATA 3.5 HDD. Kietojo disko talpa: 6 TB, Kietojo disko greitis: 5400 RPM, Kietojo disko dydis: 3.5", Sąsaja: Nuoseklusis ATA |
| Pardavėjo pagrindinis puslapis | www.synology.com/en-us/products/drives/hdd/plus-hat#specs |
| Vieneto dėžutės aukštis | 0,03 |
| Vieneto dėžutės ilgis | 0,14 |
| Vieneto dėžutės plotis | 0,1 |
| Komponentas skirtas | NAS |
| Kietojo disko talpa | 6144 GB |
| HDD sąsajos perdavimo greitis | 6 Gb/s |
| Kietojo disko dydis | 3,5 colio |
| Kietojo disko greitis | 5400 aps./min. |
| Nuolatinis kietojo disko perdavimo greitis | 202 MiB/s |
| Sąsaja | Serijinis ATA |
| Tipas | Kietasis diskas (HDD) |
| Energijos suvartojimas (PowerSave) | 5,3 W |
| Energijos suvartojimas (budėjimo režimu) | 3,4 W |
| Darbinė temperatūra (TT) | 0–65 °C |
| Laikymo temperatūra (TT) | -40–70 °C |
| Modelis | HAT3300-6T |
| Vienetų siuntimo dėžėje | 20 |
| Apskaičiuotas vieneto tūris | 0,0015225 kub. |
| Produkto grynasis svoris | 0,6 kg |
| Apskaičiuotas vieneto svoris | 0,675 kg |