- Prekė sandelyje
Garantija
36 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 5*
d. d.
| Summary | Synology ?HAT3300-4T NAS 4TB SATA 3.5 HDD. HDD capacity: 4 TB, HDD speed: 5400 RPM, HDD size: 3.5", Interface: Serial ATA |
| Vendor Homepage | www.synology.com/en-us/products/drives/hdd/plus-hat#specs |
| Unit Box Height | 0.015 |
| Unit Box Length | 0.145 |
| Unit Box Width | 0.1 |
| Component for | NAS |
| HDD capacity | 4096 GB |
| HDD interface transfer rate | 6 Gbit/s |
| HDD size | 3.5 " |
| HDD speed | 5400 RPM |
| HDD sustained transfer rate | 202 MiB/s |
| Interface | Serial ATA |
| Type | HDD |
| Power consumption (standby) | 3.96 W |
| Power consumption (write) | 4.85 W |
| Operating temperature (T-T) | 0 - 65 °C |
| Storage temperature (T-T) | -40 - 70 °C |
| Model | HAT3300-4T |
| Units per Shipping Box | 20 |
| Unit Calculated Volume | 0.001586 cubm |
| Product Net Weight | 0.43 kg |
| Unit Calculated Weight | 0.595 kg |