Seagate SkyHawk AI vidinis HDD turi 16 TB talpos ir veikia 7200 RPM greičiu, todėl puikiai tinka stebėjimo ir dirbtinio intelekto programoms. Jis pasižymi Serial ATA III sąsaja, kurios duomenų perdavimo greitis siekia iki 6 Gbit/s, ir yra sukurtas efektyviam energijos valdymui.
Seagate SkyHawk AI vidinis HDD turi 16 TB talpos ir veikia 7200 RPM greičiu, todėl puikiai tinka stebėjimo ir dirbtinio intelekto programoms. Jis pasižymi Serial ATA III sąsaja, kurios duomenų perdavimo greitis siekia iki 6 Gbit/s, ir yra sukurtas efektyviam energijos valdymui.
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 8 - 9*
d. d.
Seagate SkyHawk AI vidinis HDD siūlo 16TB talpos ir veikia 7200 RPM greičiu, todėl puikiai tinka stebėjimo ir dirbtinio intelekto programoms. Jis turi Serial ATA III sąsają su duomenų perdavimo greičiu iki 6 Gbit/s ir yra sukurtas efektyviam energijos valdymui.
Ypatybės | |
|---|---|
| Produkto tipas | Vidinis kietasis diskas (HDD) |
| Prekės ženklas | Seagate |
| Modelis | SkyHawk AI (ST16000VE004) |
Specifikacijos | |
| Saugojimo talpa | 16 TB |
| Greitis | 7200 RPM |
| Formos faktorius | 3.5 coliai |
| Sąsaja | Serial ATA III |
| Buferio dydis | 512 MB |
| Duomenų perdavimo greitis | Iki 6 Gbit/s |
| Nuolatinis duomenų greitis | 260 MiB/s |
| Nekoreguojamų bitų klaidų dažnis (UBER) | < 1 per 10^15 bitų |
| MTBF | 2,000,000 valandų |
| Veikimo temperatūra | 0 - 65 °C |
| Svoris | 680 g |
| Energijos suvartojimas (aktyvus) | 7.72 W |
| Energijos suvartojimas (neaktyvus) | 3.5 W |
| Energijos suvartojimas (budėjimo režimas) | 1 W |
Papildoma informacija | |
| Sukurtas | Stebėjimo ir dirbtinio intelekto programoms |
| Maksimalus palaikomų kamerų skaičius | 64 |
| Saugos įspėjimas | Naudokite produktą tik numatytam tikslui. |