- Prekė sandėlyje
Garantija
36 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 5*
d. d.
Vaizdo įrašams optimizuotas diskas „SkyHawk AI“ skirtas vaizdo įrašymo įrenginiams su dirbtiniu intelektu, skirtiems periferinėms programoms.
„SkyHawk“ dirbtinis intelektas
Sukurtas dirbtinio intelekto vaizdo analizei, „SkyHawk AI“ palaiko iki 64 HD kamerų ir 32 papildomus dirbtinio intelekto srautus, o talpa siekia iki 20 TB. Dėl „ImagePerfect“ dirbtinio intelekto jis užtikrina nulinį kadrų praradimą ir pasižymi įmonės lygio darbo krūviu – 550 TB per metus, kad būtų užtikrintas didelis patikimumas.
SkyHawk
24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę veikiančios darbo krūviai gali išnaudoti iki 8 TB, naudojant diskus, skirtus DVR ir NVR sistemoms. „SkyHawk“ vaizdo įrenginiai aprūpinti patobulinta „ImagePerfect™“ ir „SkyHawk Health Management“ technologijomis, kurios padės jums įveikti sunkiausius iššūkius.
Disko būklė ir duomenų atkūrimas
Integruoti į suderinamas NVR sistemas, šie įrenginiai padidina bendrą sistemos patikimumą dėl „SkyHawk Health Management“ (SHM).1
Be to, „SkyHawk“ diskams taikomas patikimas trejų metų „Rescue Data Recovery Services“ planas.
| Santrauka | „Seagate SkyHawk AI“. Kietojo disko talpa: 16 TB, Kietojo disko greitis: 7200 RPM, Saugojimo disko buferio dydis: 512 MB, Kietojo disko dydis: 3,5", Sąsaja: Serial ATA III |
| Pardavėjo pagrindinis puslapis | https://www.seagate.com/gb/en/products/surveillance-drives/skyhawk-hard-drive/ |
| Vieneto dėžutės aukštis | 0,03 |
| Vieneto dėžutės ilgis | 0,105 |
| Vieneto dėžutės plotis | 0,145 |
| Komponentas skirtas | Stebėjimo sistema |
| Kietojo disko talpa | 16000 GB |
| HDD sąsajos perdavimo greitis | 6 Gb/s |
| Kietojo disko dydis | 3,5 colio |
| Kietojo disko greitis | 7200 aps./min. |
| Nuolatinis kietojo disko perdavimo greitis | 260 MiB/s |
| Sąsaja | Serijinis ATA III |
| Vidutinis laikas tarp gedimų (MTBF) | 2000000 val. |
| Dirbtinio intelekto kanalų skaičius | 32 |
| Rotaciniai vibracijos (RV) jutikliai | Taip |
| Paleidimo / sustabdymo ciklai | 600000 |
| Saugojimo disko buferio dydis | 512 MB |
| Tipas | Kietasis diskas (HDD) |
| Netaisomas bitų klaidų dažnis (UBER) | < 1 per 10^15 nuskaitytų bitų |
| Darbinė įtampa | 5 / 12 V |
| Energijos suvartojimas (budėjimo režimu) | 3,5 W |
| Energijos suvartojimas (budėjimo režimu) | 1 W |
| Energijos suvartojimas (tipinis) | 7,72 W |
| Paleidimo srovė | 2 A |
| Darbinė temperatūra (TT) | 0–65 °C |
| Gylis | 146,99 mm |
| Ūgis | 26,11 mm |
| Svoris | 680 g |
| Plotis | 101,85 mm |
| Suderintos sistemos (HS) kodas | 84717050 |
| Pagrindinės (išorinės) dėžės ant paletės | 40 vnt. |
| Produktų skaičius pagrindinėje (išorinėje) dėžutėje | 20 vnt. |
| Produktai paletės sluoksnyje | 8 vnt. |
| Maksimalus palaikomų kamerų skaičius | 64 |
| Kietojo disko šeimos pavadinimas | SkyHawk |
| Vienetų siuntimo dėžėje | 20 |
| Apskaičiuotas vieneto tūris | 0,001623/0,00165 kub. |
| Apskaičiuotas vieneto svoris | 0,735 kg |