- Prekė sandelyje




Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 5*
d. d.
EE2-U3S-2-B
USB 3.0 2,5 colio korpusas, mėlynas
SuperSpeed USB 3.0 duomenų perdavimas!
Tinka visiems 2,5 colio SATA standiesiems diskams
Suderinamas su „Windows 10“
| Pardavėjo pagrindinis puslapis | gembird.com/item.aspx?id=11153 |
| Vieneto dėžutės aukštis | 0,145 |
| Vieneto dėžutės ilgis | 0,175 |
| Vieneto dėžutės plotis | 0,055 |
| Formos faktorius | 2,5 colio |
| Pridedami priedai | USB 3.0 AM-AM laidas |
| Laido ilgis | 0,5 m |
| Spalva | Mėlyna |
| Matmenys | 134 x 75 x 12 mm |
| Vienetų siuntimo dėžėje | 50 |
| Apskaičiuotas vieneto tūris | 0,001796 kub. m |
| Produkto grynasis svoris | 0,063 kg |
| Apskaičiuotas vieneto svoris | 0,23 kg |