Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 5*
d. d.
EE35-XA3 USB 3.2 Gen 1 ALINE dėžutė 3.5"
Kompaktiška aliuminio USB 3.2 Gen 1 išorinė dėžutė SATA, skirta 3,5 colio HDD.
Kompaktiška aliuminio AXAGON EE35-XA3 ALINE išorinė dėžutė su didelės spartos USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0) sąsaja, skirta 3,5 colio SATA diskams.
UASP palaikymas leidžia mėgautis didžiausiu įmanomu šiuolaikinių kietųjų diskų greičiu.
Išmanaus informacijos, stebinčios išorinio disko būklę, skaitymas. Palaiko prijungtų diskų ir įrenginio išjungimo funkciją.
Patvarus lieto aliuminio korpusas, užtikrinantis puikią disko mechaninę apsaugą ir puikų šilumos išsklaidymą.
Tinkamos formos dėklas su šlifuotu paviršiumi suteikia elegantišką išvaizdą ir apsaugo nuo nepageidaujamų pirštų atspaudų.
Net ir nepatyręs vartotojas gali lengvai sumontuoti ir automatiškai įdiegti standųjį diską, todėl išorinį diską sukurti nesunku.
| Pardavėjo pagrindinis puslapis | www.axagon.eu/en/produkty/ee35-xa3?ami=216 |
| Vieneto dėžutės aukštis | 0,08 |
| Vieneto dėžutės ilgis | 0,17 |
| Vieneto dėžutės plotis | 0,205 |
| Modelis | EE35-XA3 |
| Formos faktorius | 3,5 colio |
| Pridedami priedai | • Išorinė dėžutė su USB 3.2 Gen 1 jungtimi 3,5 colio SATA diskui, • 80 cm ilgio USB-B–USB-A laidas, • maitinimo adapteris 100–240 V / 12 V – 2 A, • tvirtinimo juostelės, varžtai ir atsuktuvas, • stovas, leidžiantis dėžę valdyti vertikalioje padėtyje |
| Matmenys | 74 x 36 x 91 mm |
| Vienetų siuntimo dėžėje | 1 |
| Apskaičiuotas vieneto tūris | 0,002788 kub. m |
| Produkto grynasis svoris | 0,128 kg |
| Apskaičiuotas vieneto svoris | 0,57 kg |