- Prekė sandėlyje
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 5*
d. d.
ADSA-1S USB 2.0 – 2,5" HDD SATA
USB 2.0 adapteris, skirtas lengvai prijungti 2,5 colio SATA diskus. Į komplektą įeina dėklas.
Kompaktiškas USB 2.0 adapteris su dėklu skirtas visiems 2,5 colio SATA diskams, kurių aukštis iki 9,5 mm.
Jis veikia su visais SATA, SATA II ir SATA III 2,5 colio kietaisiais diskais ir SSD diskais neribojant maksimalios talpos.
„AXAGON SLIMport“ yra mažas, bet labai patogus pagalbininkas, naudojamas duomenų perkėlimui, diskų testavimui, atsarginių kopijų kūrimui ir daugeliui kitų tikslų.
| Pardavėjo pagrindinis puslapis | www.axagon.eu/en/produkty/adsa-1s?ami=215 |
| Vieneto dėžutės aukštis | 0,04 |
| Vieneto dėžutės ilgis | 0,13 |
| Vieneto dėžutės plotis | 0,175 |
| Modelis | ADSA-1S |
| Formos faktorius | 2,5 colio |
| Pridedami priedai | • USB - SATA adapteris su stacionariai prijungtu 20 cm ilgio laidu, • plastikinis dėklas 2,5 colio diskui ir USB adapteriui, • putplasčio pagalvėlės 7 mm HDD ir SSD diskams |
| Spalva | Balta |
| Matmenys | 122 x 78 x 19 mm |
| Vienetų siuntimo dėžėje | 40 |
| Apskaičiuotas vieneto tūris | 0,001243 kub. m |
| Produkto grynasis svoris | 0,04 kg |
| Apskaičiuotas vieneto svoris | 0,145 kg |