AXAGON EEM2-SD2 USB-C 3.2 Gen 2 - M.2 NVMe / SATA SSD 30-80mm ALU dėžutė pilka, LCD ekranas
AXAGON EEM2-SD2 USB-C 3.2 Gen 2 - M.2 NVMe / SATA SSD 30-80mm ALU dėžutė pilka, LCD ekranas
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 2 - 4*
d. d.
| Sutrumpintas aprašymas | M.2 NVMe ir SATA SSD EKRANO dėžutė |
| Disko spintelės tipas | Išorinis |
| Vidinė duomenų sąsaja | SATA III NVMe |
| Duomenų kanalas | USB 3.2 |
| Užtikrina vidinį disko skyriaus matmenį | M.2 |
| Įlankų skaičius | 1 |
| Spintelės medžiaga | Aliuminis |
| Įmontuoti įrenginiai | LED ekranas LED indikatorius |
| USB 3.2 2 kartos | 1 (USB C tipo); |
| Išorinė spalva | Pilka |
| Disko spintelės savybės | UASP TRIM palaikymas SMART palaikymas Prijunk ir žaisk Be varžtų montuojamas Palaiko tiek vienpusius, tiek dvipusius M.2 diskus |
| Pridedami priedai | Vartotojo vadovas Terminis padas |
| Įtrauktas laidas | USB A tipo į C tipo laidas |
| Plotis | 96 mm |
| Ūgis | 12 mm |
| Gylis | 42 mm |
| Nominalus svoris | 46 g |
| Garantijos terminas (mėnesiais) | 24 mėnesiai |
| Garantijos patvirtinimo kriterijai | Serijos numeris |
| Pakuotės ilgis (mm) | 175 mm |
| Pakuotės plotis (mm) | 84 mm |
| Pakuotės aukštis (mm) | 26 mm |
| Svoris | 0,1 kg |
| Pakuotės svoris (neto) (kg) | 0,105 kg |
| Vienetų pakuotėje | 1 |
| Pakuotės tipas | Mažmeninė prekyba |
| EAN kodas | 8595247908872 |