- Nauja
Asus Rog Strix Arion Lite juodas
Asus Rog Strix Arion Lite juodas



Asus Rog Strix Arion Lite juodas
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 4 - 10*
d. d.
| Prekės ženklas | Aštrus |
| Svoris | 0,256 kg. |
| Gylis | 0,04 m. |
| Plotis | 0,18 m. |
| Ūgis | 0,1 m. |
| Korpuso medžiaga | Plastikas |
| Spalva | Juoda |
| Maitinimo šaltinio tipas | USB C tipo |
| Garantija asmenims | 2 metai |
| Ryšio greitis | 10 Gb/s |
| Ryšio tipas | M.2 PCI Express |
| Dydis (P x G x A) | 12,45 x 4,77 x 1,09 |
| Kietojo disko dydis | M.2 |
| Garantija juridiniams asmenims | 1 metai |
| Plotis | 47,7 mm |
| Gylis | 10,9 mm |
| Ūgis | 124,5 mm |