- Prekė sandėlyje






Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 5*
d. d.
Petcube kamera 360
| Vieneto dėžutės aukštis | 0,065 |
| Vieneto dėžutės ilgis | 0,095 |
| Vieneto dėžutės plotis | 0,12 |
| Androidas | Taip |
| iOS | Taip |
| Modelis | P36010US |
| Modelio pavadinimas | CAM 360 |
| Objektyvo kampas | 105 laipsnių |
| Mikrofonas | Įmontuotas |
| Belaidžiai ryšiai | WLAN |
| Aplinka | Vidinis |
| Spalva | Balta |
| Pridedami priedai | „Petcube Cam 360“, 2 m USB laidas, „Petcube“ maitinimo adapteris, tvirtinimo rinkinys, greitos pradžios vadovas |
| Matmenys | 57 x 57 x 68 mm |
| Vienetų siuntimo dėžėje | 48 |
| Apskaičiuotas vieneto tūris | 0,001022 kub. m |
| Produkto grynasis svoris | 0,127 kg |
| Apskaičiuotas vieneto svoris | 0,334 kg |