Vandens fontanas augintiniams Dogness D07 1,8l (baltas)
Vandens fontanas augintiniams Dogness D07 1,8l (baltas)
Garantija
12 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 8 - 16*
d. d.
„Dogness D07“ – tai išmanusis fontanas, kuris suteiks jūsų augintiniui nuolatinę prieigą prie šviežio ir švaraus vandens. Jis turi 3 pakopų filtravimą, todėl efektyviai pašalina priemaišas, ir veikia itin tyliai – jo garsumo lygis tesiekia apie 38 dB. Patogų įrenginio valdymą užtikrina speciali programėlė, kurios dėka gausite pranešimus apie žemą vandens lygį, filtro keitimo poreikį ir kita.
Fontane įrengtas tikslus jutiklis, kuris stebi likusį vandens lygį bake. Kai jo bus mažai, iš karto gausite pranešimą į savo telefoną. Tokiu būdu jums nereikės nerimauti, kad pamiršite jį papildyti ir jūsų augintinis liks be prieigos prie atsigerti!
„Dogness D07“ siūlo UV sterilizavimo režimą, kuris sunaikina bakterijas ir patogenus. Tai ypač svarbu jūsų augintinio sveikatai, nes neleidžia daugintis kenksmingiems mikroorganizmams. Be to, 3 pakopų aktyvuotos anglies filtravimo sistema efektyviai pašalina teršalus, kad vanduo būtų krištolo skaidrumo.
Fontanas siūlo tris vandens srauto režimus: katėms, šunims ir standartinį, kurie puikiai tinka skirtingiems augintiniams. Taigi galite pritaikyti įrenginio veikimą pagal savo augintinio poreikius! Taip pat yra pasirenkamas pertraukiamas režimas energijai taupyti – jis priverčia D07 iš pradžių veikti 10 minučių, o tada padaryti 20 minučių pertrauką.
Fontano talpa siekia net 1,8 l. Suaugusiam katinui to pakanka maždaug 5–7 dienoms, jei per dieną suvartojama 300 ml. Taigi galite be jokių rūpesčių eiti į darbą, į vakarėlį ar net išvykti savaitgaliui – jūsų augintinis visada turės prieigą prie šviežio, švaraus gėrimo.
Nebijokite nemalonaus triukšmo. Fontano garsumo lygis neviršija 38 dB – jums nereikia jaudintis, kad jis jus trikdys ar gąsdins jūsų augintinį. Įrenginį taip pat labai lengva išardyti ir išvalyti. Jį galite lengvai palaikyti puikios būklės! Jis taip pat pasižymi spalvingu LED foniniu apšvietimu, kuris informuoja apie jo veikimo būseną. Be to, kai vandens lygis bake nukrenta žemiau tam tikros vertės, fontanas automatiškai išsijungia, kad apsaugotų siurblį nuo pažeidimų.
| Gamintojas | Šuniškumas |
|---|---|
| Modelis | D07 |
| Talpa | 1,8 l |
| Maitinimo šaltinis | Nuolatinė srovė 5 V 130 mA |
| Ryšys | 2,4 G belaidis internetas |
| Suderinamumas | „Android 5.0“ ir naujesnės versijos, „iOS 7.0“ ir naujesnės versijos |
| Medžiaga | ABS |
| Matmenys | 190 x 141 mm |
| Svoris | Maždaug 1,1 kg |
| Gamintojas | Šuniškumas |
| Bendras svoris | 1350 g. |
| Grynasis svoris | 212 g. |
| Dėžutės ilgis | 20,50 cm. |
| Dėžutės plotis | 20,00 cm. |
| Dėžutės aukštis | 15,00 cm. |