- Prekė sandelyje
-
−8%
Vandens fontanas augintiniams Catlink Pure
Vandens fontanas augintiniams Catlink Pure
Garantija
12 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 8 - 16*
d. d.
Pasirūpinkite savo augintinio sveikata. Išmanusis fontanas „Catlink Pure“ – tai novatoriškas įrenginys, kuris leis jums sužinoti apie jūsų augintinio įpročius. Gertuvė prisijungia prie programėlės, kurios dėka galite gauti prieigą prie paruoštų ataskaitų apie katės / šuns sveikatą. Tai leidžia anksti aptikti nerimą keliančius simptomus ir užkirsti kelią ligų vystymuisi. Be to, ji atpažįsta kates, naudojančias gertuvę, ir išsiskiria kruopščiai apgalvotu dizainu.

Būkite tikri, kad jūsų augintinio geriamasis vanduo yra švarus ir saugus jo sveikatai. „Catlink Pure“ turi filtrą, kuris valo vandenį nuo jame esančių teršalų, tokių kaip plaukai, taip pat kalcio ir magnio jonų, apsaugo nuo kalkių nuosėdų ir kvapo. Jis taip pat minkština vandenį, apsaugodamas jūsų pūkuotą draugą nuo inkstų ligų.

„Catlink Pure“ gali atpažinti fontanu besinaudojančius augintinius visą parą, todėl žinosite kiekvieno augintinio įpročius. Duomenys automatiškai patenka į programėlę, ir remiantis jais bus sugeneruota ataskaita. Tokiu būdu galite stebėti savo augintinio sveikatą ir užkirsti kelią galimoms ligoms. Pastaba: kad prietaisas tinkamai veiktų, katės turėtų nešioti pridedamus antkaklius ir pakabukus.

Išmanusis fontanas „Catlink Pure“ sukurtas taip, kad būtų visiškai saugus naudoti. Jis automatiškai išsijungs, kai bakelyje pritrūks vandens, taip apsaugodamas įrenginį nuo pažeidimų. Be to, jis rodo vandens kiekį bakelyje ir primins jį papildyti. Šį pranešimą signalizuos raudonas indikatorius ir pranešimas programėlėje (kai lygis bus mažesnis nei 25 %).

Atsisiųskite specialią programėlę, kad galėtumėte visiškai valdyti įrenginį. Joje galite reguliuoti gertuvės veikimą pagal savo augintinio poreikius, stebėti įrenginio veikimą ir augintinio sveikatos būklę. „Catlink“ siūlo 4 veikimo režimus: tekantis režimas pumpuoja vandenį kas 30 minučių, o ekologinis – kas 3 minutes. Tuo tarpu išmanusis režimas tiekia vandenį, kai aptinkama katė, ir sustoja, kai katė pajuda nuo įrenginio. Be to, „Rinse“ režimas pumpuoja vandenį 20 sekundžių.

Keraminis „Catlink“ išmaniojo fontano dubuo yra antibakterinis ir saugus naudoti. Be to, modulinė konstrukcija leidžia jį lengvai valyti. Įrenginys taip pat atsparus vandeniui ir korozijai, o ABS plastiko konstrukcija užtikrina optimalų svorį ir stabilumą. Tuo tarpu pusapvalis dangtelis leidžia lengvai prižiūrėti ir apsaugo nuo vandens taškymosi. Be to, prietaisas veikia tyliai (<35 dB), o bako talpa yra 2,3 litro, todėl jį reikia papildyti maždaug kas 2 savaites (1 katei).

| Gamintojas | Katės jungtis |
|---|---|
| Vardas | Vandens fontanas augintiniams Catlink Pure |
| Spalva | balta |
| Ryšys | „Wi-Fi“ |
| Nominali įtampa | 5 V |
| Medžiaga | ABS, keramika |
| Talpa | 2,3 l |
| Triukšmo lygis | <35 dB |
| Programėlė | „Catlink“ programėlė |
| Tikslas | katės, maži šunys |
| Matmenys | 230 x 236 x 262 mm |
| Svoris | 1,88 kg |
| Gamintojas | KATĖS LINK |
| Medžiaga | ABS keramika |
| Tikslas | Katės, Psichologas |
| Vaga | 1,88 kg |
| Przepustowość | 2,3 l |
| Ryšys | WiFi |
| Spalva | balta |
| Grynasis svoris | 2100 g. |
| Dėžutės ilgis | 34,50 cm. |
| Dėžutės plotis | 28,50 cm. |
| Dėžutės aukštis | 28,00 cm. |
| Bendras svoris | 3230 g. |
| Moc zasilacza | Maitinimo šaltinis, Baterija |
| Kategorija | Fontanai ir geriamieji dubenys |
| Programėlių valdymas | Taip |
| Specialios savybės [eng] | Avarinis maitinimo šaltinis, Naminių gyvūnėlių atpažinimas |
| Informacija apie duomenų generavimą | https://dataact.innpro.pl/catlink/6972884750149 |